Tarologa pakalpojumi

Pakalpojumu apraksts

Taroloģe, taro numeroloģe, dziedniece Solvita

Taro konsultācijas gan tiešsaistē, gan e-pastā, gan whatsapp un messenger vietnēs.

Esmu taroloģe jau 25 gadus. Konsultācijas organizēju gan tiešsaistē, gan e-pastā, gan caur telefona sarunām, sarakstēm. Pielāgojos klienta iespējām, vēlmēm, meklēju problēmas risinājumu. Jautājumi, situācijas var būt visdažādākās. Ir neparastas spējas just, redzēt un izprast taro simbolos ielikto augstāko spēku sūtīto atbildi. Strādāju no darba brīvajos laikos. Ierakstiet pieteikuma formā savas vēlmes un es ar jums sazināšos tuvākajā laikā. Pakalpojuma cenas svārstās no 10 – 50 eur, atkarībā no situācijas, jautājumu skaita un vai tā ir klātienes saruna, sarakste vai atbilde e-pastā.

Taro prognozes, dažādi izklāsti.

Taro prognozes nav tikai prognozes. Kā ir pierādījies jau – tajās ir redzami galvenie notikumi un situācijas ar kurām cilvēkam būs jātiek galā 3 mēnešu vai gada griezumā. Prognozes tiek izliktas neuzdodot jautājumus, tātad – atbildi atstājot augstāko spēku ziņā. Izlikt un iztulkot vienu taro prognozi laika ziņā aizņem tik pat daudz, kā konsultācija tiešsaistē. Bet šīs prognozes lieti noder, lai nekļūdītos pieņemot lēmumus. Jaunums šajā sadaļā ir gaidāms tāds, ka prognožu un izklāstu piedāvājumi pieaugs. Pakalpojuma cenas ir norādītas pie konkrētās prognozes, izklāsta.

Taro un numeroloģijas kursi.

Lai gan taro kursu piedāvājumi internetā ir ļoti daudz un katrs var izvēlēties savu veidu, kā apgūt šo mākslu lasīt simbolus, tomēr atļaušos šeit apgalvot, ka mana piedāvātā metode ir diezgan atšķirīga. Jau tajā ziņā vien, ka ļauju cilvēkiem pašiem atrast savu ceļu. Nav vienādu tarologu un nevar tulkojumus pasniegt kā uz paplātes visām dzīves situācijām. Es mācu ieklausīties sevī, saprast sniegto atbildi un pašam izdarīt noteiktus secinājumus. Praktiski mācu katram saklausīt savu intuīciju caur dažādām metodēm, kuras esmu pati izstrādājusi. Taroloģija nav vienkārša metode un to jums nāksies apgūt visu mūžu, bet izlikt kārtis, vadoties pēc praktiskajām norādēm, varēsiet jau uzsākot ievadkursu. Pieteikties varat arī kursiem tiešsaistē. Darba plāns tiks norunāts individuāli. Maksa par nodarbību ( 2 stundas).

Ir vēl viena spēcīga lieta, ko apgūt var ne tikai tarologi – ir taro numeroloģija. Mācība, kur nevajag iegādāties taro kārtis, kur nevajag zīlēt, kas nav saistīta ar pareģošanu kā tādu. Taro numeroloģija ir mācība par 22 enerģijām, kas ir arī Taro Lielie Arkāni. Caur šīm enerģijām un zinot cilvēka dzimšanas datus var noskaidrot ļoti daudz un pats galvenais – ja vēlaties savā dzīvē kaut ko izmainīt, tad šī mācība ir pat ļoti noderīga. Katrs skaitlis dzimšanas datumā var būt gan plusā, gan mīnusā, un tas savukārt ietekmē dzīves notikumus gan uz vienu pusi, gan otru. Piedāvājumā ir divu veidu numeroloģijas kursi, kur var izzināt sevi un koriģēt likteni.

Vēl ir iespējams pieteikties uz numeroloģijas kursiem mājas lapas platformā. Situācija nākamo gadu mainīsies un šī pieeja kursiem tiks slēgta, jo tiek veidota grāmata. Grāmatā ir paredzēti papildinājumi.

Jaunā numeroloģijas grāmata ir vēl tikai tapšanas sākumā. Strādāju pie tās rūpīgi, tāpēc ātrāk par nākamo gadu grāmata nebūs pārdošanā. Bet jūs jau tai varat pieteikties šeit komentārā un saņemt atlaidi pie iegādes.

Digitālie materiāli

Šī ir sadaļa, kas nav īsti pieprasīta. Pagaidām ir uz jautājuma zīmes. Sakarā ar numeroloģijas grāmatas izstrādi, citi tulkojumi nav paredzēti. Bet gadījumā, ja kas interesants tiks atrasts – varēsiet lejuplādēt savā datorā.

Dziedināšana

Jebkura cilvēka atveseļošanās sākas ar auras tīrību. Katrs negatīvs dzīves moments, katra slimība aurā atstāj pēdas. Katrs slikts emocionālais brīdis aurā nosēžas un vēlāk var izveidot problēmu fiziskajā ķermenī. Lai arī to ne katrs var redzēt, sajust, tas nenorāda, ka tā nav. Manā praksē ir pierādījies, ka darbs pie auras attīrīšanas noved cilvēku pie ātrākas atveseļošanās arī saaukstēšanās gadījumos. Darba procesa laikā iespējams noskaidrot tos orgānus, kas varbūt pat prasa medicīnisku iejaukšanos. Arī tad, ja ārsti nespēj atrast patieso cēloni, es varu norādīt vietu ķermenī, kur to meklēt. Darbs notiek ar fotogrāfiju, ir nepieciešama cilvēka piekrišana. Auru var tīrīt jebkuram cilvēkam, tas nomierina, mazina saspringumu, mazina vai noņem sāpes.. Nopietnu slimību gadījumā darbs ar auru var notikt, bet attīrīšanas darba intensitāte mainās. Auru cilvēks var arī attīrīt pats, meditatīvā ceļā vai atrodoties dabā, vietās kas harmonizē un nomierina. Auras bioenerģētiskā dziedināšana. Apraksts.


Atsauksmes

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *