Akcija ir noslēgusies! Atbilde ir sniegta komentāru sadaļā abām Vitām un Renātei. Paldies dalībniecēm!

Akcija ir noslēgusies! Paldies visiem dalībniekiem!

Piedāvāju sastādīt nelielu daļu no 3 mēnešu prognozes – par vienu tēmu, pēc Jūsu izvēles.

Tēmas:

 • Darbs
 • Attiecības
 • Finanses
 • Veselība

Vēl trīs mēnešu prognozē ietilpst negaidīts notikums un kopējā 3 mēnešu situācija, kas šajā piedāvājumā nav. Bet Jūs varat šīs nedēļas laikā pasūtīt pilno prognozi, jo izklāsta attēls tiks saglabāts līdz 5. novembrim, ieskaitot. Prognozes vienas tēmas cena ir – 3 € un tiks atrēķināta no kopējās summas, ja pasūtīsiet visu prognozi. Sk. cenu lapu.

Papildus iespēja: Komentārā pieteikties uz bezmaksas vienas tēmas prognozes sastādīšanu. Bet šajā gadījumā izklāsta attēls netiks saglabāts un tēma tiks noteikta rindas kārtībā, t.i. četras tēmas un četriem cilvēkiem ir iespēja pieteikties komentārā uz 3 mēnešu prognozi, kādā no tēmām, kura nebūs jau aizņemta. Atbildi saņemsiet zem atstātā komentāra nedēļas laikā.

Visi Tarologa pakalpojumi

Saistītās ziņas

12 thoughts on “Taro prognoze

  1. Jums varētu būt kāds pārbaudījums saistībā ar veselību. Ja nonākat izvēles priekšā – izvēlieties rīcību, nevis uzgriezt muguru. Šī perioda laikā iespējams ne viss būs zināms vai skaidrs. Izvērtējiet visu, kas saistās ar jūsu veselību un neatlieciet risinājumu uz vēlāku laiku.

  1. Par Finanšu tēmu ātrāk ir pieteikusies Vita S. Pieteikums no Vitas M. ir par veselību. Sanitai piedāvāju vai nu Attiecību tēmu vai kopējo prognozes situāciju.Uzrakstiet lūdzu savu izvēli līdz pirmdienas vakaram. Prognozes apraksti būs pieejami nākamās nedēļas sākumā.

   Un līdz ar šo paziņojumu – akcija ir noslēgusies!

  1. Finanšu situācijā sarežģīti procesi. Pirms slēdzat līgumus, ieklausieties sevī. Kaut ko nevēlaties saskatīt saistībā ar darbu. No jums kaut kas tiek slēpts vai nav informācijas. Lai uzlabotu finansiālo situāciju visticamāk būs nepieciešams jauns risinājums, bet jūs sevi ierobežojat. Varbūt pat nevēlēsieties uzklausīt padomus.

 1. ATTIECĪBU, FINANŠU, VESELĪBAS TĒMAS PROGNOZĒ VĒL IR BRĪVAS. 5. Novembris ir pēdējā pieteikšanās diena. Pieteikums jāraksta šeit – komentāros.

  Prognozei, kuru varēja saņemt e-pastā, pieteikšanās beigusies.

 2. Paziņojums Vairai! Jūs norādījāt e-pastu, uz kura neaiziet vēstules.. nevaru nosūtīt rēķinu un atbildi diemžēl arī nebūs kur nosūtīt!

  NORĀDIET LŪDZU DERĪGU E-PASTU – tas ir nepieciešams saziņai!

  1. Labdien. Prognoze liecina, ka darbā ir iespējami pārbaudījumi. Jūs varat atrasties kādās savās ilūzijās vai iedomās par esošo situāciju. Kā risināt situāciju, jums būs skaidrs, bet tas prasīs lielu apņemšanos un spēku. Visticamāk būs jāvienojas, un atbilde jāgaida. Sākumā viss būs neskaidrs. Liela varbūtība, ka gala rezultātā jums tiks lūgta palīdzība vai padoms. Paša darba situācija – mainīga, notikumi risināsies pa posmiem ( ne viens vien mēnesis), bet uz labu, uz pārmaiņām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *