Taro padomiņš

Ieraksti komentārā savu jautājumu un saņem Taro atbildi uz to. Atbildes sagatavošanas laiks apmēram nedēļa. Ja nepieciešama ātra atbilde – skatīt katalogu.

Ja vēlēsieties uzdot jautājumu atkārtoti, tad būs nepieciešama atgriezeniskā saite/ atsauksme iepriekšējai atbildei! Pretējā gadījumā nākamais jautājums netiks apstiprināts un atbildēts.

Atsauksmei ir jābūt zem konkrētās atbildes!!!

23 thoughts on “Taro padomiņš

 1. Labvakar, strādāju pašvaldības iestādē un esmu tā noslogota ar darbiem ka nezinu cik ilgi vēl spēšu to izturēt. Varbūt meklēt citu darbu? Vai būtu reāli atrast citu darbu?

  1. Sveiki. Traucēs iekšējais haoss. Spriežot pēc tā ko redzu, tad Jums ir savas prasības darbam un tik ātri piemērots darbs var neatrasties. Bet noslogojumā ar uzkrautajiem darbiem ir redzama viltība no kolēģu vai priekšnieku puses. Mēģiniet meklēt citu darbu.

 2. Sveiki!
  Dzīvoju vairākus gadus ārzemēs, mans bērns ir pirmsskolas vecumā. Ļoti ilgojos pēc dzimtenes, gribu atpakaļ uz Latviju, gribu tomēr lai bērns ietu latviešu skolā. No otras puses neesmu pārliecināta, ir šķēršļi…. Ko rāda kārtis – palikt kur esam, vai braukt uz LV, kas būtu mums labāk?
  Paldies!

  1. Sveiki. Stabilāk būtu tur, kur esat tagad. Latvijā lai iegūtu perspektīvas vajadzēs laiku un tā nāks ar grūtībām. Lai atgrieztos vajadzēs pārliecību par saviem spēkiem.

  1. Sveiki. Tā summa par kuru domājat pārdot būs par lielu. Trīs mēnešu laikā pārdosiet, pēc tam spersiet soli pretī mērķim. Bet arī paies kāds laiciņš līdz veiksmīgam iznākumam. Esiet uzmanīga savā izvēlē, varat saskarties ar viltību.

  1. Sveiki. Redzu, ka kaut kas nomāc. Saņemsiet ziņas tuvākajā laikā. Jūnija beigās zināsiet kā rīkoties. Un pēc tam, pēc diviem mēnešiem sāksies uzlabojumi, vai virzība uz veiksmīgu atrisinājumu.

  1. Labdien. Iešanu prom tuvākajos mēnešos neredzu. Bet visticamāk, ka darba situācija un noteikumi arī nemainīsies. Ja nevarat atrast kompromisu, iespējams ar laiku arī aiziesiet.

 3. Labdien.
  Šodien biju uz darba interviju valsts iestādē. Patreiz ir stabils darbs pašvaldības iestādē. Ja darbu piedāvās, vai man to mainīt?

  1. Labdien. Lielos vilcienos iestāžu virtuve var būt līdzīga, ar laiku. Bet pašvaldības iestādē darbs jums ir sasaistījis rokas. Neiedziļināšos kāpēc, bet diskomforts jau rada grūtības un emocijas uzkrājas. Visticamāk ka divu kolēģu dēļ. Valsts iestādē var būt perspektivitāte, bet ir nepadarītas lietas, ko visticamāk uzkraus jums. Saglabājot sevī līdzsvaru, ar pienākumiem tiksiet galā. Bet izvēle – paliek jūsu ziņā!

  1. Labdien. Darba vietas maiņai būs šķēršļi. Bet esošajā darba vietā ir iespējamas izmaiņas, perspektivitāte. Ja pārvarēsiet nepatiku, ir iespējami panākumi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *