Rūnu maģija

Sen atpakaļ manās rokās nonāca materiāls par rūnām krievu valodā. Ilgu laiku tam neķēros klāt, jo grāmatā bija diezgan daudz negatīvu, uz iznīcību virzītu padomu, kas neatbilst ne manām, ne arī šīs mājas lapas tendencēm. Bet dzīvē pienāk brīdis, kad arī man nepieciešams padoms vai kādas pārmaiņas. Iespējas vērsties pie kāda cita ezotēriķa praktiski vairs nav, ir mēģināts. Jo tajā brīdī, kad tev sniedz padomu, saproti, ka nav kaut kas līdz galam izprasts, pateikts varbūt pat ir noklusēts. Neatliek nekas cits kā pašai “līst no bedres laukā”. Tas tikai liecina, ka cilvēks sev palīdzēt var tikai pats. Pie ezotēriķiem var sameklēt tikai padomu, kādu informācijas trūkstošo posmu vai ievirzi turpmākajā sevis pārveides vai pilnveidošanas darbā. Pat auras attīrīšana vēl nav garants, ka turpmāk viss notiks kā cilvēks vēlas. Jo neko nemainot sevī, viss atgriežas.

Tādēļ ķēros pie rūnu materiāla tulkošanas. Atklājās, ka materiālā, ko tulkoju, bija arī ļoti laba un noderīga informācija. Atradu un izmēģināju vairākas lietas, kas ļoti labi noder, lai kaut nedaudz pavirzītos savu mērķu izpildes virzienā. Iztulkoju labās, noderīgās lietas par rūnām, formulu izveidēm un tt. Arī šeit lapā bija šis piedāvājums. Bet kaut kādu iemeslu pēc (neiedziļināšos kāpēc) šis materiāls neaizgāja.

Par cik lapas kopējā ideja ir sniegt cilvēkiem atbalstu, palīdzību un padomu konkrētās lietās un situācijās, tad turpmāk digitālo materiālu piedāvājumā jau būs konkrētas rūnu formulas, konkrētām situācijām. Iepazīstot šo materiālu, sapratu, ka ar rūnām ir jāmāk rīkoties, tās ir jāmāk pielietot. Ir zināmi nosacījumi, kuru dēļ tās kalpos konkrētam mērķim. Šo to esmu izmēģinājusi jau uz sevis, tāpēc varu padalīties ar pieredzi. Rūnu zīme ir jālieto ar apdomu, ar konkrētu mērķi un konkrētu izpratni par to, ko vēlies iegūt. Ja tās nav – tad vai nu nekas nenotiks vai arī viss aizies ne tā, kā vēlējāties. Un ja nav novērotāja spējas – pat nepamanīsiet, bet rūna savu darbu būs izdarījusi… vai arī tā turpinās darīt savu darbu. Ļoti labi, ja tas atbilst jūsu mērķim, bet, ja ne – ir jāmāk rūnu neitralizēt. Konkrētāk jau būs pie katras formulas.

Turpināšu tulkot rūnu materiālu, tieši par veselības jautājumiem, kas arī varētu būt ļoti aktuāla lieta mājas lapas apmeklētājiem. Lai ātrāk saņemtu kādu tieši jums nepieciešamu rūnu formulu ar aktivizēšanas un citiem paskaidrojošiem nosacījumiem – ierakstiet komentārā savu vēlmi. Sastādot rūnu formulu, ir svarīga katra detaļa, kas cilvēkam nepieciešama- tāpēc vispārīgi uzrakstīts komentārs var nebūt tieši tas, kas nepieciešams konkrēti jums. Ja nevēlaties šeit komentārā izklāstīt savu situāciju vai vēlmi – to varat uzrakstīt arī vēstuļu formā kontaktu sadaļā. Jau gatavās rūnu formulas atradīsiet pie digitālajiem materiāliem šīs lapas katalogā.

Rūnu formulas digitālajos materiālos tiks pievienotas tuvāko dienu laikā. Pirmās no tām būs formula aizsardzībai, formula naudai un formula mājas, telpu attīrīšanai.