Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Vēlmju vizualizācijas karte

Jau sen ir pierādīts, ja cilvēks kaut ko patiesi vēlas, tad viņa vēlēšanās vienmēr piepildās. Kad runa iet par sapņu piepildīšanos, tad tādi jēdzieni kā "veiksme", "burvestība" netiek ņemti vērā pat zvaigžņu izkārtojumā. Pašas kvēlākās vēlmes izpildās tikai tādēļ, ka par tām visu laiku domājam, vizualizējam un koncentrējam uz konkrētiem mērķiem visu savu uzmanību. Tas veicina spēcīgas motivācijas izstrādi un tad mēs pieliekam visus spēkus, lai sapni realizētu.

Kā strādā Vēlmju vizualizācijas karte

Vēlmju vizualizācijas kartei izvēlas jebkādu materiālu uz kura var rakstīt un līmēt bildes. Vislabāk ir paliela kartona lapa. Pirms ķerties klāt pie kartes izgatavošanas, ir nepieciešams saprast tās darbības principus.

Ja domājat, ka pēc diennakts skatīšanās uz Vēlmju karti, jums no debesīm nokritīs brīnums - tad kļūdāties. Diemžēl ne viss ir tik vienkārši. Nekāda burvestība, maģiska džina vai Zelta Zivtiņa jums priekšā neparādīsies.

Tikai nenolaidiet rokas. Vēlmju karte tik tiešām piepilda sapņus!

Bet mūsu domas patstāvīgi maldina, tāpēc ir nepieciešami konkrēti instrumenti,kas domas spēs noturēt vajadzīgā virzienā. Viena no populārākajām ir Vēlmju karte.

Lūk kā tas notiek:

1. Pirmām kārtām vēlmju kartes izveide palīdz sagrupēt domas uz konkrētu mērķi. Piemēram jūs sapņojat par lieliem ienākumiem. Bet "lieli" cik tas ir naudas ekvivalentos? Jo apaļa summa ir visai stiepjams jēdziens. Kaut kam pietiks ar 200 eur, citam būs par maz arī ar miljonu. Kad apzināmies mērķus, tad abstraktums aiziet otrajā plānā un viss kļūst konkrēts.

2. Jūs beidzot iegūsiet arī redzamus veidolus saviem sapņiem. Jo ne visiem ir spēja savus sapņus pārvērst par spilgtiem tēliem. Jo lielāko daļu informācijas mēs saņemam caur acīm un attēlu veidā. Šajā gadījumā attēls it kā programmē mūsu smadzenes. Un ar kartes palīdzību jūs sapratīsiet ne tikai to ko vēlaties iegūt, bet arī to, kā tas konkrēti izskatās. Jūsu rezultāts būs atkarīgs no tā, cik precīzi attēli atveido jūsu sapņus.

Piemēram, sapņojat par mašīnu. Tad jums ir konkrēti jāzina mašīnas marka, krāsa, dzinēja lielums, cena, salons utt. Jūs pat varat iztēloties skaņu no motora, kas darbojas.

3. Vēlmju karte sāks atnest jums augļus, ja jūs pret to izturēsieties ne kā pret vienkāršu apgaismību vai meditāciju, bet kā pret precīzu darbības plānu.

Psihologiem ir statistika, kura apliecina, ka cilvēki, kas savus mērķus raksta uz papīra, piepilda tos 1-2 gadu laikā. Pārējiem uz to aiziet vesela desmitgade.

Ir svarīgi atcerēties, ka vēlmju karte ir tikai veids atgādināt sev, uz ko jūs tiecieties. Bet kā mērķus sasniegt vajadzēs meklēt pašiem. Brīnums nepieklauvēs pie durvīm, kamēr jūs sildāties uz dīvāna.

4. Visi skeptiķi var tālāko nelasīt, jo Karte palīdz tikai tiem, kuri tic, ka vēlmes var vizualizēt. Vēlmju karte palīdz sapņus pārvērst realitātē. Vērošanas kontakta periodā Kartes īpašnieks ievērojami palielina savu enerģētiku un novirza to uz vēlamajiem mērķiem.

Kā izveidot Vēlmju karti pareizi

Jāsagatavo pamats, līme, jebkuri attēli, šķēres un laiks. Pirms sākat darbu ir jāatceras, ka kartes centrā ir jāizvieto savs attēls. Vislabāk, ja fotogrāfijā jūs smaidītu un izstarotu laimi. Un fotogrāfijai noteikti jābūt tādai, kas jums patīk. Apkārt tai jūs izvietosiet attēlus ar saviem sapņiem. Attēlus varat ņemt no dažādiem avotiem - žurnāli, avīzes un var meklēt arī Internetā un izkopēt.

Vislabāk karte strādā, ja esat blakus savam sapnim. Piemēram, ja sapņojat par lielu, skaistu māju, tad pastaigājieties pa bagātiem rajoniem un uzņemiet fotogrāfiju uz iepatikušās mājas fona. Attēlu var arī uzzīmēt, ja ir tādas spējas. Vai arī izveidot fotošopā.

Daudzi veidojot karti izdara uzreiz kļūdu - aplīmē ar maksimālu skaitu attēliem. Nevajadzīgie attēli būs tie, kas izkliedēs jūsu enerģētiskos spēkus uz maznozīmīgām lietām.

Visus attēlus var aprakstīt tā it kā jau lietas vai vietas piederētu jums. Teikumi obligāti jāraksta tagadnes formā. Piemēram: "Mana mašīna", "Mana māja".

Ļoti svarīgi! Jūsu sapņiem jābūt jūsējiem, nevis tādiem ko vēlas radinieki vai draugi. Un ja ievērot visus kartes izveides noteikumus, tad to vajag veidot augošā vai jaunā mēnesī. Var arī jaunā gada sākumā veidot vēlmju karti, kā arī savā dzimšanas dienā.

Var veidot Vēlmju karti pēc Fenšui principiemKartes uzglabāšana

Domas šeit dalās. Citi saka, ka vajag slēpt no svešām acīm, citi savukārt uzstāj uz atklātību un labākā vieta ir guļamistaba. Tomēr gala rezultātā jūs paši noteiksiet kartes atrašanās vietu un vai tai jābūt atklātai vai labāk tomēr ir paslēpt. Ja radinieki atbalsta jūsu vēlmes, tad viņu enerģija jums var palīdzēt sapņu piepildīšanā. Ja negatīva - tad labāk viņiem par jūsu vēlmēm nezināt.

Kartes aktivizācija

Ļoti svarīga ir Vēlmju kartes aktivizācija. Šim nolūkam uz kartes ir jāuzraksta ( jāielīmē attēls) ļoti vienkārša vēlme, kuru ir viegli realizēt. Piemēram: "Nopirkt keksu".Jūs jebkurā laikā šo vēlmi varat izpildīt, un karte sāks darboties. Kā tikai vēlme piepildās, tā attēls, kurš to simbolizē, ir jānoņem un jāpievieno cits attēls.

Ieviesiet sev stingru noteikumu - katru vakaru pirms gulētiešanas Vēlmju Karti aplūkot un vizualizēt. Tāda rīcība palīdzēs paātrināt sapņu piepildīšanos, jo naktī sapņu laikā ieslēdzas visuvarenā Zemapziņa, kuru jūs iepriekš uzlādēsiet ar nepieciešamo enerģiju, koncentrējoties uz konkrētu mērķi. Tad jūsu Zemapziņa konkrēti zinās, ko tai darīt.