Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Talismans veiksmei no saspraudes

Maģiskie vārdojumi uz naudu un veiksmi ir attiecināmi uz baltās maģijas līdzekļiem. Un tāpēc, ka to iedarbība ir vērsta uz labklājību, tiem nav nekādu negatīvu seku.

Diezin vai kāds iebildīs, ka veiksme dzīvē ir tiešā veidā saistīta ar finansiālo labklājību. Visbiežāk tādos rituālos, bez vārdojumiem izmanto arī dažādus atribūtus, kas kļūst par talismaniem.

Ir jāatceras, ka jebkurš rituāls uz veiksmi un naudu ir jāveic augošā mēness periodā. Vārdojumu ir jālasa ar emocijām, ieliekot tajā visu savu enerģētiku.

Vēlams izmantot angļu saspraudi. Sk attēlā. Pēc vārdojuma nolasīšanas tā kļūst par aizsargu.

Rituālam nepieciešams arī :

Trīs ēdamkarotes cukura;
Trīs ēdamkarotes sāls;
Trīs ēdamkarotes balto rīsu;
Māla bļoda.

Naktī bļodiņā ieber kaudzītē - vispirms cukuru, pēc tam sāli un pēc tam rīsus. Virs šīs trīs sastāvdaļu kaudzītes iesprauž saspraudi.
Pēc tam nolasa vārdojumu:

"Kaudzīte veiksmi pievilks sev, bet saspraude veiksmi atdos man"

Visus rituāla atribūtus ir jāatstāj uz visu nakti. No rīta jāpaņem saspraude un vienmēr tā ir jāpiesprauž pie apģērba, ar kuru izejat no mājām, citiem neredzamā vietā.

Nēsājiet ikdienā šo talismanu un veiksme pie jums atnāks.

Kā visi talismani, saspraude ar laiku uzņem ikdienas smagumu. Ja jūtat, ka vajag rituālu atkārtot - droši to dariet jau ar esošo talismanu. Vienīgi, pirms tam vismaz uz 3 stundām jāpatur sālsūdenī.

Cukuru, rīsus un sāli pēc rituāla var izmest. Vai arī savākt un iebērt auduma maisiņā, aizsiet ar sarkanu diegu un nolikt kā aizsargu plauktā.