Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Noņemt kaitējumu uz biznesu

Vārdojumu skaita uz ūdens.

Lai jūsu neveiksmes uz naudu aizietu un atgrieztos labklājība, vajag veikt šādu rituālu. Ņem nevārītu ūdeni, ielej caurspīdīgā glāzē. Uz ūdens jānorunā vārdojums 9 reizes:

"Ņemu nost vārdus spēcīgos, lāstus tukšos, piebūrumus, bēdas, kas apkārt, kas pa durvīm ienāk, un ko vēji atpūš, skaļās un nemanāmās, asinsradniecīgās, esošās un atnestās. Ar eļļu mazgāju, ar gaisu un uguni iznīcinu - visu kas uzrunāts un pateikts, visu kas apēsts, visu kas ar lāstu piesūcināts. Visus noslēpumus, visu, kas atklāts, slēpts un atvērts; visu, par ko burvis sevi slavē un par ko klusē, par ko viņa sirdsapziņa čukstus kliedz . Vakarējo un veco, tagadējo un kas vēl būs - visu nomazgāju un noslauku un no sava biznesa aizdzenu. No durvīm, no logiem, no griestiem un grīdas noslauku, ar gaismu tīru savu biznesu svētu! Viss ļaunais un svešais ej prom, manos darbos laime atnāc! No šī brīža un līdz gadsimta beigām būs tā, ka es saku. Amen."

Ūdeni maisa ar pirkstu, pretēji pulksteņa rādītāja virzienam. Pēc tam glāzē jāieliek pati mazākā monēta no jūsu maka un vēlreiz jānolasa vārdojuma teksts. To visu pēc tam izlej ārpus mājas, pār kreiso plecu, aizejot neatskatoties. Naudas grūtības aizies, līdz ko ūdens iesūksies zemē. Kaitējums pāriet no cilvēka uz monētu, bet no monētas zemē.

Jūsu rokās ir visas iespējas. Noņemt no sevis kaitējumu varat bez citu palīdzības. Galvenais ir ticēt saviem spēkiem, saviem vārdiem, kurus izrunājat. Jūsu ticība - galvenais spēka avots!