Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Svētā Valentīna Dienas rituāls "Mīlestības Dieviete"

Šis ir mīlestības piesaistes rituāls no Simorona tehnikas. Rituālu var veikt kā 14 februārī Svētā Valentīna Dienā, tā arī 13 februāra vakarā.

Vēlaties sajusties kā Dieviete? Tad izpildiet šo rituālu!

Rituālam nepieciešamais:

Sarkana vai rozā svece
Vannas putas ar rožu aromātu
Rožu lapiņas
Ziepes ar rožu aromātu
Sarkanā vai rozā vīna glāze

Vakarā pirms miega piepildiet vannu ar ūdeni, ielejiet tajā vannas putas un ieberiet rozā ziedlapiņas. Pie spoguļa nolieciet sarkanu sveci un iededziet to. Ielejiet glāzē jau iepriekš sasildītu vīnu. Pēc tam ieejiet vannā un stāvot kājās ūdenī, lēnām izlejiet vīnu uz galvas, un izrunājiet šādus vārdus:

"Kā vīns uz manīm izlīst, tā Mīlestība mani piepilda no galvas līdz kājām! Esmu Mīlestības Dieviete! Lai notiek tā! "

Pēc tam iegulieties vannā, atslābinieties un sāciet sevi iedomāties tādu, kādu sapņojat sevi redzēt - skaistu, slaidu, pārliecinātu par sevi un mērķtiecīgu ( visu ko vēlaties). Atcerieties, ka tagad jūs esat - Dieviete un pati iekārojamākā sieviete uz pasaules. Pēc tam, kad ūdens ir atdzisis, izkāpiet no vannas, noslaukieties ar dvieli, pieejiet pie spoguļa, pie kura jūs nolikāt sveci, nomazgājiet ar rožu ziepēm rokas un sāciet tās lēnām skalot zem siltas ūdens strūklas, skatoties spogulī. Un izrunājiet vārdiņus:

"Kā šīs ziepes nomazgā no manā rokām visus netīrumus, tā arī aiziet prom no manas dzīves slimības, apvainojumi, sāpes, vilšanās, liekais svars, vientulība....( tas no kā vēlaties tikt vaļā), un atnāk Laime, Veselība un Mīlestība! ( Tas ko vēlaties iegūt)."

Un beigās 3x balsī nostipriniet rituālu ar vārdiem:

"Es - Mīlestības Dieviete!"

Pēc tam nodzēsiet sveci, izejiet no vannas un liecieties gultā, jau iepriekš izbērtu ar rožu ziedlapiņām un mierīgi aizmiegat.

Ar to rituāls ir beidzies.

Piebilde: jūtīgākie iespējams sapnī redzēs kādu zīmi vai pat savu otro pusīti. Ja sapnī redzat kādu šķērsli vai traucējošu situāciju - visticamāk dzīvē ir jāmeklē, kas traucē vēlmes piepildījumam. Meklēt varat saviem spēkiem vai prasīt padomu speciālistiem. No pieredzes varu pateikt, jo lielāki šķēršļi, jo ilgāks ceļš uz veiksmi un ar vienu rituālu te nepietiks. Sarežģītākos rituālus es glabāju savos materiālos un izsniedzu tikai nepieciešamības gadījumos saviem klientiem. Rituāli ir pārbaudīti un zinu ka tie darbojas un kā darbojas.

Visos rituālos ir jāņem vērā savas iekšējās izjūtas, noskaņojums un arī iekšējais spēks , it sevišķi domu spēks!

Vēlu veiksmi un izdošanos!