Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Rituāls "Mīlestības aromāts"

14. februāris ir Visu Mīlētāju Diena vai Svētā Valentīna Diena. Uzskata, ka tieši šajā dienā Svētais Valentīns nolaižas no debesīm uz Zemi, lai palīdzētu cilvēkiem satikt savu mīlestību. Diena ir īpaša un tas nozīmē, ka rituālam 14 februārī arī piemīt īpašs maģisks spēks. Dotie rituāli, kurus izpildīsiet Svētā Valentīna dienā, var palielināt tikšanos ar savu otro pusīti vai nostiprināt jau esošās attiecības.

Šis Simorona rituāls tiek veikts 14. februārī līdz Saulrietam. Tas palīdz piesaistīt savā dzīvē otro pusīti.

Rituāla veikšanai jums būs nepieciešama pudelīte ar savām mīļākajām smaržām. Paņemiet tās rokās, piespiediet to ar abām plaukstām pie sirds un domās sūtiet savu mīlestību. Lai palielinātu iedarbību, iedomājieties, ka tā nav smaržu pudelīte, bet jūsu mīļais kaķēns. Glaudiet to un izstarojiet apkārtējā vidē maigas jūtas. Jums ir jāsajūt pirkstu galos vieglu durstīšanu un siltumu plaukstās. Pēc tam 3x skaļā balsī jāpasaka sekojoši vārdi:

"Mīlestība - manī, mīlestība ar mani!"

Šis rituāls ir ļoti efektīvs, neskatoties uz tā vienkāršību. Jo tagad jums nav parastas smaržas, tagad jums ir Mīlestības Burvju Aromāts, kurš no jums izstaros mīlestības fluīdus un piesaistīs jums romantiskas attiecības.

Veiciet šo rituālu, uzlādējiet savas smaržās un pilnīgi iespējams, ka drīzumā jūs satiksiet savu otro pusīti.