Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Mājas attīrīšana caur uguns spēku

Tas ir vienkāršs rituāls, kas darbojas ar uguns stihijas palīdzību. Tas palīdzēs attīrīt jūsu māju, atbrīvoties no negatīva un ļaunuma.

Iededziet sveci, sakoncentrējieties uz tās liesmu un pacentieties iedomāties kā viss sliktais sadeg šajā nelielajā liesmā. Pieejiet ar iedegtu sveci pie ārdurvīm un izstaigājiet visu māju, ejot pulksteņa rādītāja virzienā, virzoties gar sienu. Šajā laikā jums ir jādomā, cik mājā ir labi, cik jūs labi jūtaties, cik tā silta un tuva. Pacentieties izjust šo labo atmosfēru savā mājā. Domājiet par to, ka mājā pat sienas jums un visiem pārējiem iemītniekiem palīdz visos darbos.

Kad sajutīsiet pārliecību tajā, ka jūsu māja tik tiešām jums palīdz, padomājiet par to, ka iekš šīm sienām jūs būsiet aizsargāti no jebkura ļaunuma, no cilvēkiem ar sliktiem nodomiem, no negatīvās enerģijas.

Virzoties pa māju, centieties domāt par to, ka sveces liesma tiešām palīdz aizsargāt jūsu mitekli no ļaunuma, skaudības, naida un citām negatīvām jūtām un emocijām.

Pievērsiet uzmanību sveces liesmas nemierīgumam, kad staigājat pa istabām. Ja svece sāk sprakšķēt, dūmot vai ir citādi nemierīga - apstājieties uz kādu brīdi un noskaitiet kādu attīrošu lūgsnu. Var skaitīt Tēvreizi.

Kad ir izstaigātas visas istabas, atgriežaties pie ārdurvīm. Nolieciet sveci uz sliekšņa un atstājiet lai izdeg līdz galam. Raugieties lai svece stāvētu tā, ka netraucē cilvēkiem ienākt. Vislabāk atrast laiku, kad neviens no mājiniekiem netraucē.

Sveci var izmantot ne tikai lai attīrītu telpas, bet arī savas domas un jūtas.

Ja jūs kaut kas ļoti uztrauc, ja jūs moka šaubas un bailes - vienkārši iededziet sveci, nolieciet to uz galda, apsēdieties pretī tai un sakoncentrējiet skatienu uz tās liesmu. Pacentieties iegūt labsajūtu no svētās liesmas starojuma, bet pēc tam izstāstiet liesmai visu, kas jūs uztrauc, kas traucē dzīvot un justies laimīgam. Izstāstiet atklāti visu par bēdām un aizvainojumiem, par šaubām, par visu to smagumu, kas nospiež jūsu sirdi. Pēc tam vienkārši iedomājieties, ka visas negatīvās domas un emocijas - tā ir atkritumu kaudze, kuru jūs izmetāt un atdevāt svētajai liesmai. Tagad jums noteikti paliks vieglāk. Papildus beigās varat noskaitīt kādu lūgsnu, piemēram Tēvreizi.