Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Ja nepieciešama konkrēta naudas summa

Efektīvs rituāls naudas pievilkšanai "NAUDAS KĀRBA"

Lai veiktu rituālu, Tev ir nepieciešama metāla kārbiņa kvadrāta formā, kurā ieliksi 7 monētas. Monētas var būt dažāda nomināla vērtībā. Vēl ir nepieciešama lauru lapa. Tai jābūt pareizā formā un pēc iespējas veselai. Vēl vajadzīga būs neliela papīra lapa, uz kuras Tu rakstīsi nepieciešamo summu, tādu kādu vēlies saņemt tuvākajā laikā.

Nav svarīgi, no kurienes Tev nauda atnāks, kādā veidā. Tev svarīgi, lai tā atnāk. Bet Tev ir noteikti jāsaprot, ka tā summa, kuru uzrakstīsi, Tevi nebiedēs, neizsauks pārsteigumu vai kādu citu emocionālu ietekmi. Neuzdod sev iekšēju jautājumu: "Es nevaru saņemt tādu naudu. No kurienes tā radīsies?". Tev nepieciešams mierīgi un pārliecinoši uzskatīt, ka šī ir nauda, kuru vari iegūt un kura ir spējīga ienākt Tavā dzīvē un darbos.

Rituālam nepieciešams:
Metāla kārba
7 monētas
Lauru lapa
Papīra lapa
Pildspalva (flomasters)

Rituāla gaita.
Un tā, Tev jānoliek uz galda kārbiņa, un jāpaņem rokās monētas. Un jāsāk mest kārbiņā tā, lai dzirdētu skaņu, lai būtu kritiena efekts. Met monētas un lasi vārdojumu:

"Monētas spīd, monētas skan! Vairāk un vairāk to ir man! No kurienes negaidu, es ienākumus saņemu. Nauda ienāk manā krājkasē!"

Visas monētas iemet kārbiņā, pa vienai. Tad ņem lauru lapu, un ar mīkstu pildspalvu vai flomasteru uzraksti uz tās savu vārdu. Vārdu ir jāuzraksta skaidri. Liec lapu kārbiņā un vēlreiz skaiti vārdojumu. Un kā pēdējo - Tu raksti nepieciešamo summu uz papīra loksnes. Lasi vārdojumu trešo reizi, ieliec lapiņu kārbiņā un kārbiņu noliec kaut kur nost no svešām acīm.

Tad, kad naudas summa ir saņemta, Tev nepieciešams ir aizvākt šo rituālu, par cik tas fiksē konkrētas summas ienākšanu un var traucēt turpmākai naudas plūsmai. Atver kārbu, izņem lauru lapu un papīra loksni. Vai nu to ieroc zemē vai puķu podā ieliec zemē, lai tas viss pamazām pārtop par mēslojumu, lai enerģētika atgriežas zemē. Bet monētas savāc un izlieto pēc nepieciešamības. Kārbiņu var noglabāt līdz nākamajai reizei, kad būs nepieciešama konkrēta naudas summa.