Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Izdziedināšanas tehnika

Vienkārša un efektīva tehnika. Ar tās palīdzību jūs varēsiet atbrīvoties no nevēlamiem emocionālajiem stāvokļiem, un arī samazināt fiziskās sāpes līdz to pilnīgai pazušanai. Jūs varat noņemt sāpju simptomus praktiski jebkurai slimībai vai uztraukumu. Ar šīs tehnikas palīdzību var palīdzēt arī citiem cilvēkiem.

"Izdziedināšanas" tehnika

Atrodiet ērtu vietu un laiku, lai jūs dažas minūtes neviens netraucē.
Nosakiet priekš sevis pēc skalas no 0-10 ballēm tās sāpes vai emocionālo stāvokli kuru izjūtat dotajā momentā un pierakstiet šo skaitli vai atcerieties to.
Piemēram, jūs izjūtat bailes vai sasprindzinājumu, bet varbūt sāpes celī vai vēl kaut kur. Uzlieciet vienu roku uz to vietu, kur izjūtat sāpes un sajūtiet savas rokas un sāpošās vietas kontaktu. Apzinieties pilnībā savu pieskārienu.
Nesteidzieties. Pievērsiet uzmanību siltumam, kas izstarojas no jūsu ķermeņa, sasprindzinājuma vai sāpēm. Pēc iespējas, apzinieties visu, kas notiek jūsu rokas un jūsu ķermeņa kontakta vietā.
Pēc tam ar otru roku pieskarieties pie jebkuras citas vietas uz jūsu ķermeņa. Sajūtiet un apzinieties otras rokas kontaktu ar jūsu ķermeni dažas sekundes ( tāpat, kā ar pirmo roku).
Pēc tam, skaidri sajūtiet sajūtas abās rokās vienlaicīgi. Tas ir ļoti svarīgi! Saglabājiet šo abu roku sajūtu dažas sekundes.
Pēc tam, turpinot noturēt uzmanību uz abiem pieskārieniem, jūs tāpat ievērosiet, ka kāda atsevišķa jūsu daļa novēro šo visu procesu.
Vienkārši atslābinieties, lai viss notiek dabiski.

Šajā laikā, kad jūs noturat paplašināto apziņu šajos divos punktos, nedariet neko. Vienkārši koncentrējieties uz sajūtām pirkstu galos un viss.
Drīzumā sāksiet sajust tādu kā mieru, apmierinājumu un pat vieglu prieku. Apzinieties šīs sajūtas un tagad jau noturiet savu uzmanību uz šīm trijām sajūtām: abu roku kontaktus un uz patīkamo sajūtu kas radusies.
Turpiniet sajust visus trīs objektus līdz brīdim, kamēr nesajutīsiet izmaiņas savā ķermenī. Piemēram, muskuļu atslābumu. Tas notiks pēc dažām minūtēm vai pat sekundēm.
Jūs varat pamanīt, kā roku pirksti it kā saplūduši vienā veselumā ar to vietu, kuriem tie pieskārušies. Tā ir laba zīme. Tas nozīmē, ka izdziedināšanās process ir sācies.
Turpiniet noturēt uzmanību uz šīm trijām sajūtām vēl pāris minūtes un pēc tam atlaidiet savas rokas un vienkārši pasēdiet klusumā.

Lūk tā ir visa tehnika. Izmēriet pēc subjektīvās skalas no 0 - 10 jūsu stāvokli pēc šīs tehnikas. Citreiz sāpes nepāriet uzreiz un būs nepieciešams vēl kāds laiks, lai ieraudzītu pozitīvas izmaiņas.
Bet visbiežāk, sāpju samazināšanās un pat pilnīga to izzušana notiek praktiski uzreiz.