Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Efektīvs rituāls naudas piesaistei

Rituālu izpilda augošā mēnesī.

Jums nepieciešamas divas sveces - zaļa un balta. Novietojiet tās uz galda 10 cm vienu no otras. Iededziet tās ar viena sērkociņa palīdzību. Pēc tam aizveriet acis un iedomājieties, ka baltās sveces vietā - esat jūs, bet zaļās sveces vietā - nauda. Kādas 2-3 minūtes vizualizējiet to, kādu naudas summa jums nepieciešama un kur jūs to iztērējat. Iedomājieties konkrēti un detalizēti, kā kino, kur jūs esat galvenā varone (is). Pēc tam sveces ir jānodzēš un jāpaslēpj. (Sveces rituālos dzēš ar pirkstiem, nopūst nedrīkst).

Šo rituālu ieteicams veikt trīs dienas pēc kārtas, katru reizi samazinot attālumu starp svecēm ( otrajā dienā 5cm, trešajā dienā- savienot kopā). Pēc tam apsieniet sveces ar zelta lenti un paslēpiet- tagad tas ir jūsu personīgais veiksmes talismans naudas lietās.

Talismans derīgs uz ilgu laiku - uz gadu. Bet to var arī atkārtot. Rituālu atkārtojot , jāņem jaunas sveces. Lentīti var atstāt to pašu. Iepriekšējās sveces izdedzina līdz galam.

Rituāls darbojas - ja to izpilda pareizi. Vēlamā summa parādoties gandrīz ne no kurienes - autors (Артур Головин эзотерик) ir pārbaudījis personīgi.