Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Sekojiet zīmēm...

(Pauls Koelju)

Lai līdzeni ietu pa dzīvi, nepaklūpot pār Liktens akmeņiem, vajag iemācīties pievērst uzmanību Visuma zīmēm.
Tās atrodas visur. Zīmes ir mums apkārt.
Vajag vienkārši iemācīties tās atpazīt, saprast un sekot tām.
Visums pēc savas dabas ir draudzīgs un ar prieku dāvā savus padomus. Un valoda, kādā tā runā, saprotama un pieejama katram, kurš gatavs to sadzirdēt.


Padomi Visuma zīmju atpazīšanai:

IERAUGIET NEIERAUGĀMO!

Padomi no augšas no pirmā acu uzmetiena var būt nesvarīgi un šķist maznozīmīgi. Tas jo īpaši attiecas uz visu veidu reklāmām. Reklāmas stends, reklāmas uz stabiem, televīzijas un radio reklāma, mūzika - visu to Visums bieži izmanto kā zīmes.


ATKĀRTOJUMI! Vienas un tās pašas informācijas atkārtojums par jūsu jautājuma tēmu īsā laikā - ir acīmredzams signāls no augšas! Ja vairākas reizes jūs dzirdat vai redzat vienu un to pašu - apstājieties un padomājiet, bet vai tā nav zīme? Visums ir noturīgs savā vēlmē jums palīdzēt un katru dienu sūtīs savus vēstījumus, līdz jūs tos izlasīsiet!


NEGATĪVĀS EMOCIJAS! Bieži vien Augstāko Spēku padomi, kas tiek šifrēti ar nejaušu sakritību apstākļiem, izraisa mūsos emociju vētru. Parasti negatīvas emocijas. Spilgts piemērs - kad jūs steidzaties, un viss vēršas pret jums - autobuss kavējas, automašīna lūzt, trolejbusa vadītājs durvis aizcērt tieši pie deguna. Atcerieties, ka emocijas ir lakmusa papīriņš, kas parāda mums, ka šeit nav viss kārtībā.


MEKLĒJIET UN TICIET! Ieslēdziet redzi un dzirdi. Atveriet acis un ausis. Skatieties apkārt, paskatīties pa malām, paskatīties uz augšu. Neieslēdzieties sevī, bet atveriet sevi pasaulei!

Uzmanīgi sekojiet Visuma zīmēm - un jūs nekad nepazaudēsiet pareizo virzienu.

Autors:Артур Головин