Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Numeroloģijas skolas

Numeroloģiju var attēlot koka veidā. Stumbrs, lapotne, zari, augļi, lielās saknes un saknītes, biosfēra un pat zvaigznes debesīs.


Rietumu numeroloģijas skola ir koka vainags

Rietumu numeroloģijas skola parādījās 5. gadsimtā pirms mūsu ēras un par to atbildēja Pitagors. Patiesībā Pitagora laukums ir tikai daļa no Rietumu skolas. Neapšaubāmi viņš atklāj cilvēka raksturu, bet pilnīgu priekšstatu nesniedz. Pastāv vienība, ko sauc par dzimšanas karti. Tā ir dzimšanas diagramma, kas dod pilnīgi precīzu cilvēka psihotēlu. Izmantojot Rietumu numeroloģiju, jūs varat aprēķināt cilvēka dvēseles attīstības pakāpi, iemiesojumu skaitu, garīgās ķermeņa attīstības līmeni. Un, pats galvenais, jūs varat aprēķināt veselības ciklus. Rietumu skolas numeroloģijā cilvēka zemapziņu neizskata.


Haldijas numeroloģijas skola ir koka zari

Haldijas numeroloģija tiek veidota, izmantojot personas vārdu, uzvārdu un tēva vārdu. Ar tās palīdzību jūs varat uzzināt par cilvēka slēptajām vēlmēm un par visām viņa spējām. Visi cilvēka talanti, absolūti viss, kas ir cilvēkam raksturīgs, lai atvieglotu viņa dzīves ceļu - viss tas tiek aprēķināts, izmantojot haldijas numeroloģiju. Turklāt, jūs varat aprēķināt pārbaudījumu skaitu, kas cilvēkam šajā dzīvē ir jāiziet. Bet šī numeroloģija vēl nesaka, kādos gados būs pārbaudījumi un kā tiks pārbaudīti. Tomēr jau ir iespējams saprast, ko par cilvēku domā un kā uztver citi cilvēki, kā viņš vēlas, lai uztver citi un kā viņš darbojas sabiedrībā.


Vēdiskās skolas numeroloģija - tas ir koka stumbrs

Vediskā numeroloģija tiešām ir centrs. Izmantojot to, var uzzināt par cilvēka personību, tā būtību; pašas dziļākās un slēptākās rakstura īpašības, kas nosaka cilvēka kodolu. Vēdiskā skola ļauj aprēķināt cilvēka ciklus (sociālajā dzīvē, karmiskajā dzīvē, planetārajā dzīvē).


Ķīniešu numeroloģijas skola – tā ir biosfēra

Ķīniešu numeroloģija izskata visu no stihiju viedokļa. Ķīniešu numeroloģija dod iespēju uzzināt par cilvēka zemapziņu. Par cilvēka spējām, talantiem un iespējām; par to kas ir ierakstīts cilvēka dvēseliskajā un mentālajā ķermenī. Pastāsta par to, kas cilvēks bija iepriekšējā dzīvē, kādas bija viņa spējas un talanti, profesija, kā cilvēks dzīvoja un sadarbojās ar sabiedrību. Šī skola ļauj veidot amuletus, aizsargus, visdažādākos aizsargājošos instrumentus, kurus var izmantot dzīves laikā. Uzzināt par saderību.


Kabalistiskā numeroloģijas skola – koka lielās saknes

Kabalistiskā numeroloģija – pati interesantākā, jo dod kaut kādas pirmās prognozes, detalizē ciklus. Ja iepriekš mēs uzzinājām, kad būs šie cikli. Tad kabalistiskā numeroloģija tos pilnīgi skaidri atšifrē, dod skaidrākus datumus un skaidras robežas, uzzīmē grafikus (liktens, karjeras, emociju, personīgās dzīves, grēku, panākumu, veiksmes, gribas, karmas grafikus). Tā sniedz prognozes katram gadam, mēnesim, katrai dienai, un ļoti detalizēti. Apskata saderību ar citiem cilvēkiem, ņemot vērā liktens jautājumus. Tāpat sniedz atbildes uz tādiem jautājumiem: caur ko, kādiem pārbaudījumiem izies cilvēks, kā tie norisināsies un kādos gados.


Taro numeroloģijas skola - tie ir augļi kokā

Taro numeroloģija apvieno absolūti visas iepriekš aprakstītās numeroloģijas skolas. Taro numeroloģija spēj precīzi pateikt par cilvēka bērnību, kāpēc viņš dzimis šajā ģimenē, kā noritēs viņa dzīves posmi, komforta un diskomforta punktus, talantus un īpašās spējas, viņa sociālo uzdevumu. Tā palīdz aprēķināt attiecības ar citiem, kā arī sniedz absolūti precīzu prognozi par katru gadu.


Astronumeroloģijas skola ir zvaigznes debesīs

Astronomiskā sistēma aprēķina cilvēka karmu, karmiskās slimības, karmiskos ciklus un uzdevumus. Viss, kas tieši saistīts ar cilvēka karmu, atklājas astronumeroloģijā.


Okultā numeroloģijas skola ir sīkās koka saknes

Ar okultās numeroloģijas skolas palīdzību var veikt dziļas prognozes ne tikai viena cilvēka dzīvei, bet arī visu valstu dzīvei. Tā ļoti dziļi un rūpīgi izskata pagātnes iemiesojumus. Un ne tikai pēdējos iemiesojums, bet visas iepriekšējās cilvēka inkarnācijas. Kā arī dod iespēju uzzināt, kas cilvēks ir bijis un ko viņš darīs nākamajā dzīvē.