Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Numeroloģijas noslēpumi

Sapņo par veiksmi un naudu, taču nezini, kā to piesaistīt? Izmēģini numeroloģijā balstītas zināšanas – aprēķini savu dzīves skaitli un noskaidro, kādus paņēmienus un talismanus izmantot savā labā!

Katram cilvēkam ir savs dzīves skaitlis, ko aprēķina saskaitot kopā visus sava dzimšanas datuma ciparus, noreducējot iegūto skaitli līdz vienam ciparam. Piemēram, 1988.gada 5.jūlijā dzimušais cilvēks savu skaitli aprēķina pēc šādas formulas: 0+5+0+7+1+9+8+8=38=11=2.

Lūk, padomi, kā katra dzīves skaitļa pārstāvji var pievilināt naudu un veiksmi:

Vieninieks – Šie cilvēki dzīvo ar moto – mazāk naudas, vairāk slavas. Veidojot karjeru, jāpievēršas personīgajam biznesam vai arī jāieņem visa veida vadošie amati. Vēlamās jomas – celtniecība, tirdzniecība, filoloģija. Nauda nāks, ja mājās valdīs ideāla kārtība, stūri mājā vai dzīvoklī būs tukši un atbrīvoti, nevis aizkrauti ar mantām un dažādiem sīkumiem.

Divnieks – Šiem cilvēkiem nepatīk riskēt ar naudu, ieguldīs tikai tajos projektos, par kuriem būs droši, ka ieguldījumi atmaksāsies. Nauda nāks, ja strādās ar kādu kopā, jo šis ir komandas cipars. Šī skaitļa pārstāvji, strādājot vienatnē, bagāti nekļūs, jāmeklē sadarbības partneri. No profesijām der apkalpojošā sfēra, bankas, apdrošināšana, medicīna, māksla, pasākumu rīkošana. Lai piesaistītu naudu, pie mājas ārdurvīm (vai vismaz dzīvokļa gaitenī) jātur divi trauki ar naudu.

Trijnieks – Šī skaitļa pārstāvjiem ir grūti strādāt normētu darba laiku. Pret naudu izturas diezgan vieglprātīgi – labāk dzīvo šodienai, tērē, nedomājot par rītdienu. Vēlams sevi realizēt tādās jomās kā žurnālistika, akrtiermāksla, komunikācijas, pedagoģija, māksla. Lai piesaistītu naudu, jāiemācās reizēm paklusēt. Jāstaigā gar jūru, skaļā balsī runājot un tādējādi attīstot oratora spējas. Veiksmes talismans ir trīsstūris, ko var nēsāt, piemēram, auskaros, kuloniņā, kā atslēgu piekariņu, un tamlīdzīgi.

Četrinieks -  Šī skaitļa pārstāvji ir visbagātākie cilvēki, kas visu nopelnījuši pašu spēkiem, jo strādā kā „darba zirgi”, rūpējoties par nodrošinātām vecumdienām. Tomēr nauda viņiem nenāk viegli, pašiem tā ir smagi jānopelna. Šī skaitļa pārstāvjiem vienmēr ir finanšu uzkrājumi, un tādiem arī jābūt, jo citādi rodas stress un uztraukumi, jo īpaši gadījumā, ja tiek zaudēts darbs. Viegli nopelnīta vai viegli iegūta nauda tiks arī viegli pazaudēta. Šie cilvēki vienmēr pastāvēs uz to, lai viņiem samaksā par padarīto darbu, nepieciešamības gadījumā būs gatavi arī sūdzēties, cīnīties par nopelnīto atalgojumu jebkuriem līdzekļiem. Darbaholiķi, viens no dzīves uzdevumiem – iemācīties atpūsties. Cilvēki, kam dzīves skaitlis ir 4, strādājot ar galvu, nopelnīs daudz lielāku naudu, nekā ar rokām. Labākās jomas, kur attīstīt karjeru, ir būvniecība, mehānika, lauksaimniecība, arheoloģija, vēsture, ķirurģija, galdniecība. Naudas un veiksmes simbols – dzīvs bruņurupucis vai bruņurupuča figūriņa atslēgu piekariņā un tamlīdzīgi. Tāpat arī sūnu, purva zaļā krāsa.

Piecinieks – Nemīl sarežģītu un rutīnas darbu, tomēr vajadzības spiests strādās arī tādu. Var strādāt jebkurā nozarē, tomēr pašam savu gatavoto produkciju nevajag pārdot – atdos par lētāku cenu, nekā vajadzētu pacietības trūkuma dēļ. Liela iespējamība dzīves laikā laimēt izlozēs un loterijās. Nauda nāk viegli, taču viegli arī tērējas. Labi partneri darbā ir cilvēki ar dzīves ceļa skaitļiem 3 un 5. Karjeru var veidot tūrismā, masu medijos, sportā, aviācijā, organizatoriskajos darbos. Nevajadzētu izvēlēties grāmatveža profesiju. Naudas un veiksmes talismans – pentagramma, plaukstas atveids. Ienākumus veicinās arī zinātkāre, dažādu kursu apmeklēšana, kvalifikācijas celšana, mūžizglītība.

Sešinieks – Nozarē, kuru izvēlēsies par savu, būs ar visu sirdi un dvēseli. Naudu tērē apdomīgi, ir taupīgi. Vīrieši, kam dzīves skaitlis ir seši, mājās visu darīs un remontēs pašu spēkiem, savukārt sievietes – šī skaitļa pārstāves – var būt labas mājsaimnieces. Karjeru ieteicams veidot mākslas, izklaides industrijas, skaistumkopšanas jomā. Vēlams strādāt kopā ar 2 vai 3, jo vienam būs grūti. Naudas talismans – sešstūru (ebreju) zvaigzne.

Septītnieks – Šī skaitļa pārstāvji ir vissarežģītākie cilvēki, kuriem pašiem ar sevi ir grūti, nemaz nerunājot par apkārtējiem. Individuālisti, labāk jūtas vienatnē, dators vai televizors ir viņu pasaule un labākais draugs, viņiem grūti iekļauties un strādāt kolektīvā. Vēlams strādāt vienam pašam, bez partneriem. Interesējas par ezotēriku, tāpēc karjeru var veidot astroloģijā, ezotērikas jomās, jurisprudencē, informācijas tehnoloģiju jomā, tehniskajās profesijās, lauksaimniecībā. Sievietes – labas uzņēmējas. Veiksmi un naudu piesaistīs ērgļa attēls.

Astotnieks – Šī cipara pārstāvjiem pieder vara un nauda, taču ar būtisku nosacījumu, ka jāstrādā ir pašiem. Šo cilvēku vienīgais dzīves mērķis nereti ir nodrošināt labus materiālos apstākļus, tāpēc šī skaitļa pārstāvju vidū ir pasaulē bagātākie cilvēki, daudz politiķu. Astotnieks attīsta trijnieka idejas, četrinieka smago darbu un septītnieka teorijas, kā  rezultātā viņam izstrādājas plāns, kā vajadzētu rīkoties. Piemīt augstas darba spējas, kā arī spēks pavilkt lielus projektus. Tomēr jāatceras, ka nauda nāk ar lielu darbu. Ja aizdos naudu, tad uz procentiem. Sievietes, kam dzīves skaitlis ir 8, dzīvē var sastapt bagātus vīriešus. Šādas sievietes nereti arī vairāk interesēs uzņēmējdarbība nevis, piemēram, romantiskas „blēņas”. Precoties ar astotnieku, noteikti jāslēdz laulību līgums, jo šķiršanās gadījumā uzskatīs, ka viss pienākas viņam un ir viņa paša nopelnīts. Karjera jāveido tādās jomās kā finanses, bankas, uzņēmējdarbība, mēbeļu ražošana, militārā joma. Vienīgais no karmas skaitļiem, līdz ar to viss dzīvē notiek pēc principa „ko sēsi, to pļausi”. Dzīves uzdevums ir iemācīties ne vien nopelnīt naudu, bet ar to arī padalīties, atrast līdzsvaru starp materiālo un garīgo pasauli, kā arī saprast, ka nauda nāks, ja strādāsi pats. Tomēr, ja kaut ko rada un veido, tad tas jādara ar vērienu, jo lieli projekti nesīs lielu naudu, bet mazi – mazu. Šī skaitļa pārstāvji mācēs no mazas naudas radīt lielu. Naudas un veiksmes simbols – Dievmātes vai Veneras attēls. Naudu un veiksmi nesīs arī augstākā izglītība.

Devītnieks – Piemīt vēlme palīdzēt visiem cilvēkiem, taču tieši šī skaitļa pārstāvji nedrīkst ziedot naudu trūkumcietējiem un nelaimē nonākušajiem, tostarp zvanīt uz ziedojumu tālruņiem. Ja nu ir nepārvarama vēlēšanās ziedot, to drīkst darīt reizi mēnesī – 2.Mēness dienā. Šī skaitļa pārstāvjiem jāsaprot, ka palīdzības lūdzējiem labāk iedot makšķeri, nevis zivi. Ja ir vēlme palīdzēt, piemēram, kādam nelaimē nonākušam bērnam, var ziedot viņam savas zināšanas, prasmes un laiku, nevis naudu. Nauda šiem cilvēkiem nāks, ja viņi mācēs citus uzklausīt. Taču kopumā šī skaitļa pārstāvji nav tendēti uz naudu, cik ātri tā viņiem atnāk, tik ātri viņi to var arī iztērēt, kādam aizdot un par to aizmirst. Finansiālas problēmas var atrisināt deviņu stundu vai deviņu dienu laikā. Lai pievilinātu naudu, uz galda jātur Laodzi statujiņa. Veiksmei – jāpievēršas citu problēmu risināšanai, taču, kā jau minēts, izmantojot citus savus resursus, nevis naudu. Šī skaitļa pārstāvji 2.Mēness dienā var veikt šādu rituālu: izdalīt pieciem turīgiem cilvēkiem aploksnes ar naudu – rezultātā pašam viss nāks atpakaļ dubultā ne vien naudas, bet arī veiksmes izteiksmē. Tāpat veiksmei vēlams ik pa laikam padedzināt deviņas sveces vai deviņus smaržkociņus.

Avots: http://pariem.lv/home/article/322