Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Kaitējums vai noskaudums dzīvniekam

Negatīvu programmu var uzlikt ne tikai cilvēkam un viņa mājai, bet arī dzīvniekam. Ja saimniekam radušās aizdomas par to, ka viņa lopi vai mājas mīlulis kļuvis par skaudības vai kaitējuma objektu, jāveic pasākumi, lai atbrīvotos no maģiskās ietekmes.


Kaitējuma pazīmes dzīvniekam

Dažreiz cilvēku moka šaubas par to, vai uz dzīvniekiem ir kaitējums. Dzīvnieku vai mājas mīluļu veselības problēmas vēl neliecina par sliktu ietekmi no malas. Noārdošās ietekmes pamatpazīmes dzīvniekam ir: atteikšanās no ēdiena; apātija; slikta pašsajūta; nopietna saslimšana;zaudēts svars; pastāvīgs nemiers. Govīm ir ļoti samazināts vai pilnīgi pazudis izslaukums. Dzīvnieks sāk uzvesties dīvaini, kļūst nesteidzīgs vai mēģina uzmundrināt saimniekus.


Kaitējuma īpatnības uz dzīvnieka

Kaitējums, kas vērsts uz dzīvnieka pusi, ir arī bīstams, tāpat kā maģiska ietekme uz cilvēku, jo šajā gadījumā darbojas tie paši burvju rituāli,kas spēj atnest dzīvnieka nāvi. Arī dzīvniekiem ir jānoņem negatīvs, nedrīkst atstāt visu, kā ir.

Negatīva programma tiek uzlikta divos gadījumos:

* Kaitējums ir paredzēts konkrētam dzīvniekam.
* Daži burvi, veicot maģiskos rituālus, atbrīvo cilvēku no negatīva, tādējādi pārnesot kaitējumu sunim vai kaķim.
* Dzīvnieks uzņem negatīvu, kas tika vērsts uz viņa saimnieku. Šis variants bieži sastopams suņiem un kaķiem, jo tieši viņi ir uzticīgi saimniekam un aizsargā savu teritoriju.

Dažreiz paši saimnieki neviļus uzmet negatīvu uz saviem mīluļiem. Tas notiek cilvēkam grūtajos laikos, kad viņam vajadzīga palīdzība. Un tas notiek arī tādos gadījumos, kad cilvēks pārmērīgi saliela savus mīluļus.

Jebkuru dzīvnieku var notīrīt no negatīvas ietekmes. Ir dažādi veidi, kā to var izdarīt. Viena no populārākajām metodēm ir lūgšanas un vārdojumi. Mājas putnu aizsardzībai pret skauģiem un kaitējumu arī ir aizsargrituāli.


Kaitējums uz mājlopiem.

Dažreiz skaudīgi kaimiņi var noskaust aitas, govis, cūkas un citu radību. Daži ļaundari savas skaudības dēļ pat uzliek kaitējumu uz lopiem. Lai atbrīvotos no negatīvās ietekmes, ir jāsaplēš savs naktskrekls uz četrām daļām un jānorok pa vienai daļai teritorijas stūros. Pie katra stūra jāaizdedzina baznīcas svece un jāizlasa:

«Святой Власий, спустись ко мне на моей земле, призри меня и не забудь, благослови на верный путь. Пусть хозяйство мое процветает, пусть скотина на дворе моем от тяжелого глаза не страдает, пусть мой дом навсегда чужая зависть покидает. Ключ. Замок. Язык».

Sveces nodzēš un atstāj pie noraktajām krekla daļām. Tādējādi veidojas taisnstūris, kas aizsargā visu, kas atrodas tā iekšienē. Ja kāda būve, šķūnis vai lopiņš nav iekļauts tajā, tie nav aizsargāti.

Vēl viens rituāls palīdzēs aizsargāt govis. To izmanto, ja nav precīzas pārliecības, ka ir uzlikts kaitējums dzīvniekam. Ir jānes ūdens no upes un jānolasa uz ūdens vārdiņi:

«Пока эта водица сама по себе в речку не воротится, до той поры вражеским делом скотина не изведется. Ключ в замок, а замок на язык. И во веки веков. Аминь».

Tad ūdeni izšļaksta tajā vietā, kur atrodas govis. Šīs vienkāršās darbības palīdzēs pasargāt lopus no negatīva spēka un skaudīgiem cilvēkiem. Pret lopu slimībām palīdzēs slota. Vajag paņemt jaunu slotu, ko nekad neesat lietojis, un izslaucīt visu pagalmu. Un slaukot runā šādus vārdus:

«Выметаю то, что сделали, чем испортили. Мету тому на хребет, кто эту порчу несет. Во имя Отца и Сына и Святого Духа. Аминь».

Ja govs, zirgs vai cits dzīvnieks nokritis no kājām, nepieciešama tūlītēja palīdzība. Jānostājas pie slimā lopa kājām un jāsaka klusi, neapstājoties.

«Ликуй и здравствуй. Тебя Господь дал нам в пропитание, но не время тебе издыхать, вставай».

Atkārtot tekstu 12 reizes. Pirms šis rituāls tiek veikts, ir jāaizdedzina savā mājā svece ( speciālā drošā traukā) un jāatver logi, bet pēc tam jāārstē dzīvnieks.


Vienkārši vārdojumi mājdzīvniekiem

Ja iemīļotais dzīvnieks saslimis, dīvaini uzvedas, un ir aizdomas, ka šeit nav iztikts bez melnās maģijas, vajadzētu veikt rituālu, kas palīdzēs pasargāt suni vai kaķi, kā arī citus dzīvniekus. Sestdienā vai otrdienā jāuzrunā uz ēdiena, ko pēc tam apēdīs dzīvnieks, šādi vārdi:

«Порча черная, да лютая, ты на моем подворье не гнездись, с моим скотом не водись! От моего двора, да от моего порога отступись! Отныне и навсегда никому не будет от тебя вреда. Да будет так! Аминь! Аминь! Аминь!».

Nākamajai vārdojumam vajadzētu paņemt glāzi skāba piena, trīs reizes izlasīt “Mūsu Tēvs” un izteikt vārdus:

«Порча к порченику, а бедово — к бесу. Здесь тебе не бывать, мой скот не душить, не катать! К тому, кто прислал, уходи, а моему скоту не вреди! Да будет так! Аминь! Аминь! Аминь!».

Lasīšanas laikā trīs reizes jāpārkrustī vārdotais dzēriens. Un tas jāielej maltītē savam dzīvniekam.

Ja saimniekam ir aizdomas, ka viņa mīlulis ir noskausts, tad palīdzēs nākamais rituāls. Jāpieceļas rītausmā un jāaizdedzina baznīcas svece. Kreisajā rokā ņem Tā Kunga ikonu, bet ar labo uzstrakšķa uz dzīvnieka un saka:

«Во имя Отца и Сына и Святого Духа! Аминь! Как свечка горит быстро, так чтоб порча с (собачки, кошки, и т. д.) вышла. На черное дышло, на пыльную дорогу, к далекому порогу. Аминь! Аминь! Аминь!».

Tekstu atkārto trīs reizes, tad nodzēš sveci. Rituāls jāveic trīs dienas pēc kārtas dilstošā mēnesī.


Negatīvs kucēnam

Ja kucēns ir kļuvis par maģiskās iedarbības upuri, viņam jāuztaisa neliela gultiņa un jāliek tajā gulēt. Tad ņem ikonu un aizdedzina sveci no baznīcas.

Izrunā:

«Во имя Отца и Сына, и святого Духа! Аминь! Ложись ты спать в целебную кровать! А проснешься ты здоровый, красивый и веселый. Будешь бодрствовать, играть, веселиться и скакать. Будешь цел и невредим. Ну-ка, порча, быстро сгинь!».


Speciālais novārījums

Var pagatavot novārījumu, kas palīdzēs noņemt no mājdzīvnieka visu negatīvu. Jāņem dadzis, vērmeles un kadiķis attiecībās 3: 1: 1. Zāles sasmalcina, aplej ar ūdeni un mazliet pavāra, un saka:

«Что задумано, то исполнится, что сказано, то случится, что омыто, то очистится».

Kad novārījums atdziest, jāapskalo dzīvnieks ar šo ūdeni, īpašu uzmanību pievēršot vilnai. Procedūras laikā saka:

«Землей заклинаю, ясным солнцем повелеваю, полной луной утверждаю: сойдите с живого места все сглазы и порчи на темные леса, на топкие болота, на гнилые колоды, где люд крещеный не ходит, где скотина добрая не бродит, дикий зверь не рыщет, птица не летает. Слово мое верное. Аминь».


Sāls izmantošana

Sāli bieži izmanto, lai novērstu kaitējumu dzīvniekam. Jāieliek šķīvī mazliet sāls un jāsaka:

«Сила земная над подземной силой утвердится, так нечисть вся с живого места истребится».

Pēc tam trīs reizes apstaigā savu mīluli, uzmetot viņam šķipsniņas uzrunātās sāls. Izrunā vārdus:

«Белым черное истребляю, порчу изгоняю, силу прибавляю. Худое дело, отшатнись, злой глаз, сомкнись, от живого места отстранись. Слово мое крепкое, им утверждаю, им замыкаю. Аминь».


Aizsardzības noteikumi pret noskaudumu un kaitējumu.

Lai pasargātu savus dzīvniekus no tumšo spēku iedarbības, jāievēro daži vienkārši noteikumi:

• Citiem cilvēkiem nav vērts slavēt savu lopiņu, apbrīnot savus mājdzīvniekus.
• Nedrīkst ļaut svešiem cilvēkiem barot savu dzīvnieku. Kaitējumu var uzlikt caur ēdienu.
•Ja dzīvībai nav vārda, tad to noteikti vajag to izdomāt.
• Uz žagara, ar kuru padzen dzīvniekus, var uzlikt kaitējumu. Tāpēc to nevar dot svešiem cilvēkiem.
• Rituāla norises laikā ir jātic tā rezultātam un vārdojuma iedarbībai.
• Ja vārdojums vai lūgšana ir iedarbīga, tad nedrīkst nevienam par to stāstīt, kā arī par to, kā tieša ir noritējis tas vai cits rituāls.
Lai dzīvnieki nekļūtu par maģiskās iedarbības upuriem vai svešām skaudībām, ir jācenšas neskaust pašam, bet, atklājot problēmu, uzreiz veikt attiecīgus pasākumus.

Vārdojumi krievu val. Var tulkot un skaitīt latviešu valodā.