Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Kā pasargāt sevi no svešas negatīvās enerģijas

Empātija ir spēja atpazīt un just citu cilvēku emocijas. Simpātija - tā ir līdzjūtības sajūta pret citiem cilvēkiem. Būt "empātam" nozīmē, ka jūs samaziniet lielu daļu sāpes un apkārtējo ciešanas, tas var negatīvi jūs ietekmēt.

Ja esat bijuši istabā ar pretēju cilvēku, jūs zināt cik toksiska var būt viņa enerģija. Iemācieties nesamazināt negatīvo enerģiju no citiem cilvēkiem - tā ir liela dvēseles māka.


1) Atcerieties, ka jūs nevarat visiem izpatikt.

Ja kāds žēlojas par jums, nemēģiniet iepatikties šim cilvēkam. Tas tikai izvilks no jums enerģiju un liks jums būt atkarīgiem no viņa viedokļa.
Ne visi jūs mīlēs. Cilvēki dzīvo uz zemes citu iemeslu dēļ. Mīliet pirmām kārtām sevi un jūs izveidosiet spēka lauku, kurš jūs aizsargās no citu cilvēku viedokļa.
Atcerieties, ka jūs nevarat visus izmainīt. Nedariet to par savu misiju. Dažreiz pats labākais, ko jūs varat izdarīt - vienkārši neuzņemt visu to enerģiju, kuru cilvēki izlādē uz jums.


2) Aiciniet citus cilvēkus savā dzīvē, bet ar uzmanību.

Jūsu ķermenis, prāts un apkārtējā vide - jūsu personīgais lauks. Ko jūs tajā aicināsiet? Vai cilvēkiem ir jānotīra kājas pirms viņi tajā ieiet, jeb tas ir normāli, kad viņi ievelk netīrumus jūsu dvēselē?
Ja vienu skaistu dienu jūs sniedzat cilvēkam maizes šķēli, nākamajā dienā viņš lūgs maizes kukuli. Ja jūs kādam atļausiet palikt brīvdienās pie tevis, tad viņi mēģinās palikt nedēļu. Es kaut kad domāju, ka mana sieva ir vēsa un skopa pret dažiem mūsu kaimiņiem. Tikko, kā es sapratu, ka viņa vienkārši ciena sevi un savu māju, es novērtēju viņas attieksmi un arī sāku tā rīkoties.
Ir labi būt labestīgam, bet tam ir robežas, kurām vajadzētu pieturēties, lai jūs nesamīdītu. Iemācieties teikt" Nē" un normāli justies, kad to sakāt.


3) Pārstājiet pievērst uzmanību muļķiem

Parazītam ir vajadzīgs saimnieks, lai izdzīvotu. Kad jūs pievēršat uzmanību kādam citam, jūs dodat viņam enerģiju. Enerģijas vampīri zags jūsu domas, samazinot jūsu enerģisko krājumu. Daži cilvēki metīs uz jums visu negatīvo enerģiju, bet vēlāk meklēs citu upuri.
Varbūt, cits cilvēks izrunā ar jums savas problēmas darbā, attiecībās jeb stāsta par veiksmīgiem sasniegumiem. Visas šīs emocijas var iztukšot jūs un izmainīt jūsu dzīvi ne tajā labākajā veidā.
Mīliet sevi, apturiet cilvēkus vai sakiet viņiem, ka neesat gatavi tajā klausīties pašlaik. Tā jūs pārstāsiet uzņemt negatīvo enerģiju.


4) Elpojiet dabā.

Izejiet dabā, meditējiet, atpūšaties un elpojiet. Attīriet ūdeni sevī iekša un nodarbojaties ar fiziskajām aktivitātēm. Kustieties kā taurenis: mīksti, bet ātri.
Elpošana palielina asinsrites cirkulāciju visā organismā un palīdz aizsargāt jūs no svešu cilvēku enerģijas. Pastaigājaties ar pašpārliecību sevī, paceliet galvu augšā un neļaujiet nevienam sabojāt jūsu garastāvokli.


5) Uzņemieties 100% atbildību pār savām domām un emocijām.

Tas, kā jūs jūtaties - uz 100% ir jūsu atbildība. Visums sūta mūsu dzīvē cilvēkus, lai pārbaudītu mūs.
Jūs neesat upuris un nevienam nav jāvalda pārjums. Padomājiet, kā jūsu domas izrāda sevi situācijā, kura jūs uztrauc. Ko darīt, ja viss ir atkarīgs no jūsu pacietības, aizkaitināmības vai līdzjūtības?
Tikko kā jūs paņemsiet atbildību uz sevi par savu reakciju, jūs apvienosieties paši ar sevi dziļākā līmenī.
Izveidojiet sev situācijas, kuras paaugstina jūsu enerģijas līmeni. Jūs jūtaties labi blakus šim cilvēkam? Šim cilvēkam ir labi ar jums blakus?
Aizsardzības zinātne par citu cilvēku enerģiju sākas no mīlestības pret sevi. Atcerieties, ka jūs esat pelnījis laimi un mieru. Atcerieties, ka tas ir normāli teikt nē un jūs pats esat savs enerģiskā stāvokļa autors. Veiksmi!