Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Kā aizsargāties pret negatīvu enerģētiku

Ir vairāki universāli, laika pārbaudi izturējuši paņēmieni aizsardzībai pret negatīvu iedarbību (pret enerģētisko vampīrismu, pret “ļauno aci”).

– Sarunājoties – piga kabatā.
– Parastās drošības adatas, piespraustas ar galviņu uz leju, nēsāšana krekla iekšpusē – iepretī sirdij.
– “Brāziena” laikā izvairīties skatīties sarunu biedram acīs. Domāt vienalga, par ko, un / vai skaitīt pie sevis līdz miljonam.
– Nomazgāt seju un rokas ar tekošu ūdeni.
– Ir jāiemācās iedomāties sarunu biedru, kurš no tevis ir nodalīts ar aizsargbarjeru jeb lielu vitrīnas tipa spoguļstiklu, kurš netraucē sarunāties, bet pilnīgi noslēdz enerģijas apmaiņu starp sarunas biedriem. Laulātajam(ai) jau iepriekš, lai izvairītos no negatīviem ekscesiem, brīdinātam par šo eksperimentu, bet neinformētam par aizsardzības “ieslēgšanas” precīzo brīdi, ir jāsajūt viegls aukstums vai tukšums, kurš atgriežas, kad noņem, paceļ, “izslēdz” aizsardzību.


Enerģētiskā aizsardzība “Sakrustošana”

Sarunas laikā ar cilvēku, no kura var gaidīt nepatikšanas, visvienkāršākais aizsardzības paņēmiens ir roku vai kāju sakrustošana. Turklāt tu noslēdz sava biolauka kontūru un tādējādi nepieļauj tā caursišanu.

Aizsardzība “Aplis”

Vienas rokas lielo un rādītājpirkstu savieno ar otras rokas lielo un rādītājpirkstu un izveido gredzenu, bet pārējos pirkstus uzliek vienu uz otra. Šo paņēmienu tradicionāli izmanto Ķīnā un Japānā. Aizsargpaņēmiens “aplis” ir efektīvs.

Aizsardzība “Apļa ielikšana”

Efektīvs paņēmiens, kuru parasti pielieto jogi, ir “apļa ielikšana”. Savieno vienas rokas lielo un rādītājpirkstu tā, ka tie veido apli, kurš “tiek ielikts” otras rokas plaukstā. Pēc tam otras rokas lielajam un rādītājpirkstam ir jāizveido aplis, kurš savukārt “tiek ielikts” pirmās rokas plaukstā. Šīs darbības ir jāatkārto trīs reizes.

Parasti cilvēks, kurš izpilda šo paņēmienu, pēc trešās reizes sajūt, ka atmosfēra ap viņu sablīvējas un galvu spiež burtiski kā ar stīpu. Tas ir saistīts ar to, ka “apļa ielikšana” ne tikai noslēdz biolauka kontūru, bet arī vairākkārt sablīvē tā konsistenci.

Aizsardzība “Spoguļsiena”

Iedomājies, ka tevi no visām pusēm un no augšas apņem spoguļsiena no ķieģeļiem vienā vai vairākās rindās.

No ārpuses šī siena ir noklāta ar blīvu, līdz mirdzumam nospodrinātu spoguļu, kuri vērsti uz ārpusi, kārtu. Un, lai arī no kuras puses uzbrucējs necenstos tev uzbrukt, viņš saņems atsistu un pastiprinātu atbildes sitienu. Pielietojot paņēmienu “spoguļsiena”, centies nekādā gadījumā neizrādīt savus nodomus.

Cilvēks, kurš cenšas negatīvi iedarboties uz tevi, nedrīkst nojaust, ka tu pielieto īpašu aizsardzību. Redzot tavu mieru un draudzīgumu, viņš ar katru reizi palielinās savu sitienu sitienu spēku, kā atbildi saņemot sitienus ar vēl lielāku spēku. Rezultātā viņš, noguris no šīs neauglīgās cīņas, droši vien atteiksies turpināt savus mēģinājumus. Šis paņēmiens ir populārs un ir pierādījis savu efektivitāti. Diemžēl uz magiem tas neiedarbojas.

Aizsardzība “Ola”

Pacenties sajust (bet ne iztēloties), ka starpribu līmenī priekšpusē, aizmugurē un sānos izstieptas rokas attālumā krusta veidā izvietojas četras siltas zeltainas lodes.

Citiem vārdiem sakot, tev apkārt ir krusts, kurš atrodas horizontālā plaknē ar asi, kura iet pa tava ķermeņa viduslīniju. Griežot šo krustu, veidojas stīpa, kuru nav grūti pārvērst par “olu”, kura kā stikla lode apņem tavu ķermeni un aizsargā to pret jebkādām negatīvām ietekmēm.

“Olas” sieniņām ir jābūt ļoti blīvām un daudzslāņainām. Iedomātie apvalki, ar kuriem tu ik reizi pārklāj šo lodi, var būt vienkrāsaini, divkrāsaini, trīskrāsaini. Priekšroka šajā gadījumā būs dodama zeltainajai, gaiši zilajai un oranžajai krāsai. Ir ļoti svarīgi precīzi sajust savas darbības telpā.

Aizsardzība "Ar krustu"

Iztēlojies, ka tavu ķermeni no visām pusēm ieskauj krusti (tādi, kādus varēsi iedomāties), kuri atrodas tava ķermeņa tiešā tuvumā. Lēnām, ar piepūli, sākot no galvas, domās atstum no sevis šos krustus līdz viena metra attālumam.

Ja vingrinājums ir izpildīts pareizi, tu sajutīsi, ka tavs fiziskais stāvoklis ir uzlabojies, bet krusti saplūst un izveido veselu vienotu sienu.

"Kombinētā" aizsardzība

Vispirms izpildi “aizsardzības ar krustu” paņēmienu, atstumjot krustus divu metru attālumā. Pēc tam izpildi aizsardzības paņēmienu ar “olas” vai “biolauka griešanās” palīdzību.

Aizsardzība "Biolauka griešanās"

Ir jāsajūt, ka visa telpa starp tavu ķermeni un nosacīto apvalka malu ir piepildīta ar kādu viskozu vidi, kura atgādina dūmu mutuļus. Šī vide griežas ap ķermeņa asi pulksteņa rādītāju virzienā.

Ja griešanās paņēmiens tiek izpildīts pareizi, sava ķermeņa sajūta izzūd, atbrīvojot vietu viendabīgas masas, kura griežoties iegūst kūniņas formu, sajūtai.

Aizsardzība "Zelta piramīda"

Iedomājies, ka atrodies zelta piramīdas centrā, kura ar savu mirdzumu atstaro uz tevi nākošas negatīvās ietekmes. Piramīdai jābūt tik lielai, lai tu justos ērti.

"Informatīvā – biolauka" aizsardzība

Sākumā ir jāizveido aizsargājošs apvalks “lodes” veidā, pēc tam jāiedomājas, ka lode piepildās ar sudrabaini – violetas krāsas enerģiju. Uz lodes ārējās virsmas paralēlu meridiānu veidā ir lentes, uz kurām ir rakstīts “Es tev neesmu vajadzīgs (neesmu vajadzīga)”. 

Avots: https://www.dzivei.lv/