Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Kā izmantot kokus enerģijas uzlādei

Vai tev bieži ir gadījies, ka vajag kaut ko paveikt, bet enerģijas tam nepavisam nav, un slinkums tevi pārņem pilnībā?

Piekritīsi, ka būtu ļoti labi justies vienmēr enerģiski. Tagad ir pienākusi vasara un var izmantot kokus enerģijas uzlādei.

Kā to izdarīt!

Vislabāk uzņemt enerģiju no koka, kas stāv atsevišķi no citiem kokiem. Tāpēc, ka, ja koks ir enerģētiski spēcīgs, tas aug atsevišķi no citiem. 8-10 metru rādiusā nav citu koku. Vislabāk, ja tas ir viens uz lauka. Izvēlieties, lielu un varenu koku. Pieej pie tā un noteikti pasveicini. Tādā veidā tu uzstādi kontaktu ar koku.

Pirms enerģijas uzņemšanas procesa, tev vajag būt atbrīvotam un mierīgam. No koka vajag plūst pozitīvai enerģijai, tas nozīmē, ka koks pret tevi izturas labvēlīgi. Sajūti šo enerģētiku. Ja to neizjūti, tad labāk ir sameklēt citu koku.

Stāvot pie koka, sajūti tā saknes. Sajūti, kā no saknēm uz galotni, pa stumbru plūst enerģija. Pēc tam sajūti, kā enerģija no kosmosa ieplūst lapās un virzās uz leju, uz saknēm.

Pieskaries kokam, pieliec galvu vai nostājies pret koku ar muguru. Sajūties ar koku kā viens vesels. Sajūti enerģiju, kas virzās uz augšu un leju. Sajūti kā šī enerģija plūst caur tevi, uzlādot katru tavu šūnu. Izbaudi šo sajūtu.

Pēc meditācijas seansa noteikti pateicieties kokam un atvadieties no tā. Šī prakse dos tev lielu enerģijas lādiņu.


Līdzīgu meditāciju vari praktizēt esot dabā pie ūdeņiem, pļavā vai kādā citā tev patīkamā vietā. Dabas stihiju enerģētika ir spēcīga un dod papildus spēkus arī dažādiem rituāliem. Ieteicams tajos brīžos, kad pildot kādu no rituāliem, tu jūti nogurumu vai sāk nākt miegs. Tā ir norāde, ka pietrūkst enerģijas. Un vēl piebilde - katram kokam ir savas noteiktas īpašības. Ozols dod spēku, piemēram. Bet apse paņem no cilvēka negatīvo enerģiju.