Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Samaziniet negatīvo domu klātbūtni apziņā

Ir ļoti  svarīgi samazināt negatīvo domu un pārdzīvojumu klātbūtni apziņā. Turēt prātu tīru.

Jo, kā jūs zināt, domas ir materiālas. Viss negatīvs, kas piepilda jūsu prātu pēc tam realizējas dzīvē. Tas ir ļoti spēcīgs atturētājs ceļā uz labu dzīvi.

Kā lai atbrīvojas no negatīvajām domām un pārdzīvojumiem?

Ir ļoti labs vingrinājums, kas palīdzēs to izdarīt.
Vispirms ir kārtīgi jāatslābinās. Veiciet vairākas dziļas un lēnas ielpas un izelpas. Aizveriet acis un koncentrējieties uz savām domām. Par ko jūs domājat?  Vai daudz ir jūsu apziņā  negatīvs un pārdzīvojumi? Iedomājieties sev priekšā enerģijas piltuvi, apmēram tādu , kas veidojas, kad no vannas izlaižat ūdeni. Tagad sāciet “iemest” šajā piltuvē visas negatīvās domas, kas traucē jūsu mieru. Vizualizējiet, ka piltuve iesūc visu domu negatīvu, un tas pazūd piltuvē bez pēdām. Sajūtiet, ka jūs kļūstat mierīgāks. Ka jūsu prāts pilnībā attīrās no mentālajiem dubļiem.  Pēc dažām minūtēm vingrinājumu varat beigt.
Šo procedūru ieteicams veikt vairākas reizes dienā. Īpaši svarīgi to darīt no rīta un vakarā. Pēc pamošanās un pirms gulētiešanas. Un pēc noteikta laika jūs pamanīsiet, ka jūsu apziņu sākušas piepildīt pozitīvas domas, kas noteikti ietekmēs Jūsu dzīvi vispozitīvākajā veidā.