Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Kā iziet no komforta zonas

Naudas maģijas noslēpumi - turpinājums
Ko izjutāt, izejot no komforta zonas? Cerams, ka gājiens pēc savas izvēlētās lietas jums gāja pie sirds. Katrā ziņā droši vien ledus iekustējās!
Kāds ieguva no vingrinājuma apmierinājumu! Kādam vēl vairāk saasinājās personīgās nepastāvības jūtas. Jebkurā gadījumā, lai kas ar jums šobrīd notiktu, tas ļoti labi veicina jūsu progresu.
Jūsu komforta zona paplašinās, jūs ielaižat savā dzīvē kaut ko jaunu. Pirmajā momentā var būt tāda kā "laušana" - tas ir normāli, tā kā jūs maināties uz labo pusi - uz bagātības pusi.
Bailes un iekšējie kompleksi bloķē izaugsmes enerģiju, tieši ar tiem mēs tagad strādājam, tāpēc nāksies sevi pārvarēt un iziet no savas komforta zonas.

Dažreiz vajag pārvarēt savu ego, vajag mācēt uzdot jautājumus cilvēkiem un interesēties.

Ja jūs kaut ko nezināt, bet ļoti gribat nopirkt kādu lietu, vienkārši pieejiet pie pārdevēja un sīki par visu norādiet. Tas ir normāli.
Parasti cilvēki ar prieku izrāda savu kompetenci un izstāsta visu sīki. Izmantojiet to. Un nekā slikta tajā nav. Var pat izteikt frāzi: " Es vēršos pie jums kā pie laba speciālista un pilnībā uzticas jums šajā jautājumā".

Vajag mācēt savu apziņu pārslēgt viegli!

Tā ir liela māksla! Galvenais - nepieciešams uztvert pašu principu un izdarīt pa savam.
Varianti var būt visdažādākie. Galvenais ir izdarīt to, no kā pašreiz ir neomulīgi, naudas trūkuma dēļ. Pakāpeniski jūsu komforta zona paplašināsies: tas kas pašreiz izsauc bailes un nepārliecinātību, nomainīsies uz absolūtu komfortu.

Bieži jūs dzīvē izdarīt lietas izejošas no rāmjiem, izkustinot jūsu uztveres prizmu, izjaucot jūsu komforta zonu?

Visticamāk ne tik bieži, jā vispār kaut kad tā esat rīkojušies ar nodomu. Nākamais uzdevums būs nedaudz sarežģītāks. Bet uztveriet to kā spēli, kā pieredzi, eksperimentu pašiem uz sevis. Uzskatiet to par jūsu personisko pāreju uz jauno finansiālās brīvības līmeni.

Uzdevums!

Jūs kaut kad esat sapņojuši par savas dzīvesvietas apstākļu uzlabošanu? Iespējams, jūs gribat nopirkt skaistu māju ar saunu un baseinu, ar skaistu dārzu, lielu teritoriju, garāžu jūsu automašīnai un skaistā vietā pie dabas.
Bet varbūt gribat nopirkt savu dzīvokli elitārā mājā prestižā rajonā?
Nu ko, tas pilnībā jums ir iespējams, vēl vairāk, jums tas pienākas. Šodien vai rīt jūs iesist pirkt dārgu nekustamo īpašumu. Tāds ir jūsu uzdevums. Centieties negriezties pie mākleriem, meklējiet tikai saimniekus, privātīpašniekus.

Kā izvēlēties savu nākamo nekustamo īpašumu?

Jūs varat izvēlēties sev māju vai dzīvokli prestižā vai ekoloģiski tīrā rajonā. Atrodiet atbilstošu sludinājumu avīzē vai internetā, sazvanieties ar īpašnieku un sarunājiet tikšanos. Norunātajā laikā jums vajag aizbraukt uz īpašuma apskati.
Vajag visu kārtīgi apskatīt un pārliecināt saimniekus par to, kā jūs īpašumu nopirksiet. Izturieties pilnībā nopietni.

Kāds ir jūsu uzdevums?

Jūsu uzdevums šajā vingrinājumā ieiet tādā stāvoklī, it kā jūs tiešām pirktu māju vai dzīvokli. Tas ir ļoti, ļoti svarīgi!

Svarīgi ir noķert sajūtas

Tieši ieiet šajā stāvoklī pašam, bet ne vienkārši skatīties māju vai dzīvokli. Jums jābūt kā aktierim uz skatuves, kurš iegājis cita cilvēka lomā un tik ļoti tajā iedzīvojies, kā pilnībā sajūt sevi citādu.
Vajag izsaukt sevī sajūtas, pasvītroju, sajūtas, ka jums ir nauda, daudz naudas, kā esat ļoti bagāts, un tik tiešām esat nolēmis nopirkt šo īpašumu.

Kā izskatīt sludinājumus no nekustamo īpašumu rubrikas?

Izskatot sludinājumus par mājas vai dzīvokļa pirkšanu, nesteidzieties zvanīt pirmajam variantam, kas parādīsies. Izejiet no pārpilnības principā. Jums vajag domāt, kā jums ir neierobežots daudzums naudas, un jūs varat izvēlēties tieši to variantu, kas iet pie sirds.

Kur tieši jūs vēlējāmies dzīvot?

Izvēlieties to vietu, kurā jūs tik tiešām vēlaties nodzīvot savu dzīvi. Vietu, kur jums būs labi, mierīgi un komfortabli.
Jo dārgāks un izsmalcinātāks variants, jo labāks jūsu praksei un pagātnes "negatīvo" uzstādījumu atstrādei.
Ja jūs esat jau bagāts cilvēks, tad jums šī problēma nav un šos vingrinājumus izpildīt nevajag. Toties citi vingrinājumi var būt ļoti vērtīgi, jo mēs mācāmies ne tikai pievilkt naudu, bet arī vadīt realitāti, kas ir daudz svarīgāk.

Sajūtas parādījās, ko darīt tālāk?

Un tā, jūs izsaucāt sevī sajūtas, kā jums ir bezizmēra maciņš, un jūs varat atļauties mājas pirkšanu pat par 100 miljoniem.
Nedzenieties pēc summas. Ieklausieties savā sirdī. Izvēlēties tieši to īpašuma variantu, kurš tiešām jums ļoti patiks, neskatoties uz cenu. Un pēc tam, kad atradīsiet tādu īpašumu, zvaniet saimniekam un pārliecinoši sarunājiet tikšanos.

Svarīga rekomendācija!

Iepriekš painteresējieties internetā, kā pareizi pirkt nekustamo īpašumu, un ko nepieciešams jautāt saimniekam. Rekomendējam labi izskatīsies un atbraukt ar savu mašīnu (jā ir iespējas). Pēc apskates sarunājiet ar saimnieku, kā viņam pazvanīsiet pēc pāris dienām un apspriedīsiet galīgās pirkšanas nianses.
Pēc vizītes jums vajag pazvanīt saimniekam pēc pāris dienām, atvainoties un teikt, kā, diemžēl, jūs strādāt variantu, kas vairāk der.

Tas ir ļoti svarīgs moments!

Nepalaidiet to garām, lai cik nepatīkami jums tas nebūtu.
Tas jums palīdzēs pārkāpt pāri ļoti nopietnai iekšējai psiholoģiskai barjerai. Neērtības, kaunēšanās, atteikuma baiļu, vilšanās, kairinājuma barjerai.
Visas šīs īpašības traucē kļūt par īstam bagātam cilvēkam. Tas ir bailīgu, bet tas patiešām strādā. Uztveriet to kā spēli, kā treniņu pirms īstas bagātības. Atcerieties, mēs ejam no iekšpuses uz āru. Panākumus ne vieglā darbā un izaugsmi jums!