Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Naudas maģijas noslēpumi

" Mana nabadzība un viss, kas ar mani notiek, viss kas man ir vai man nav - tas ir mans apziņas līmenis. Es dzīvoju šajā apziņas līmenī un tāpēc man ir tā un ne savādāk. Atliek man tikai izmainīt savu apziņas līmeni un viss apkārt mainīsies".
Izprotot šā teiciena jēgu, varēsiet izmainīt savu dzīvi uz labāko pusi.

Kas ir "Apziņas līmenis"?


Mēs dzīvojam Kosmiskās apziņas matricā, kas sastāv no saliktām viena uz otras paralēlām pasaulēm un būtībām daudzslāņainās struktūrās.
Atkarībā no jūsu Apziņas stāvokļa noteiktā laika periodā, jūs ar Kosmosa spēku pārvietojaties uz noteiktu sadzīves līmenī, kurš veido jūsu iekšējo un ārējo pasauli. Tas atbilst jūsu šodienas stāvoklim. 

Viss atkarīgs no jūsu iekšējā stāvokļa.


Citiem vārdiem - tā pasaule, kura jūs aptver, vienmēr atstaro jūsu stāvokli. Ja dusmojaties - tad visur satiksiet dusmīgus cilvēkus, jā labs garastāvoklis, tad arī pasaule to atstaros, parādot visu to labāko.
  Tā nav maģija, bet spēks tam ir milzīgs. Jā esat pilns ar domām par parādiem, nabadzību, nepietiekamu naudas daudzumu, slimībām, neveiksmēm, tad kā sekas tam, dzīvosiet realitātē tieši tādā vidē un labāk nepaliks, ja neizmainīsiet kaut ko sevī - tā ir pati svarīgākā maģija.
  Ja jūtaties iekšēji bagāts un laimīgs, ja domas piepildītas ar panākumu spēku, labklājību, brīvību un veselību, tad tā arī būs ārējā pasaulē.
   

No kā sastāv apziņas līmenis?

   
Tas sastāv no:
   

Zemapziņas uzstādījumiem

Neapzinātām tieksmēm

Ikdienas domām

Emocionāliem pārdzīvojumiem

Tēliem, kas radušies prātā

Galvenais, kas jāsaprot - visam, kas ar jums notiek, kas ir apkārt, ar ko saskaraties šajā dzīvē, ir tiešs atspulgs jūsu Apziņas stāvoklī.
" Kas jums Iekšā, tas ir arī Ārpusē".
Tā ir augstākā naudas maģija un ne tikai. Pasaulē viss ir cieši saistīts savā starpā. Lietas un parādības nevar eksistēt atsevišķi. Jebkura jūsu doma, jebkuras jūtas, jebkura emocija un tieksme - ir burtiskā nozīmē ir elektromagnētiskais vilnis, kas īstenojas apkārtējā vidē no jūsu smadzenēm vai apziņas.
Un kā zināms, jebkuram vilnim ir spēcīgas magnētiskas īpašības un neizbēgami pievelk radniecīgas vai līdzīgas pēc lādiņa un vibrācijām viļņus. To ir viegli saprast - līdzīgs pievelk līdzīgu.
No šejienes arī secinājums - domāt un just vajag uzmanīgi un ar labumu sev. Ar savas zemapziņas palīdzību varat pievilkt jebkuras materiālas lietas un apstākļus un varat arī sev kaitēt, ja nemākulīgi lietojiet šo spēku.
Tā cilvēki bieži sev kaitē: paši sev uzliek kaitējumu ar savām domām, emocijām un tieksmēm.
Tā ir maģija, un nav maģija - tā ir veidota mūsu daba, tādi ir pasaules veidošanās likumi.
Jebkurš notikums jūsu dzīvē izsauc jums iekšēji noteiktu stāvokli, jūtas vai emocijas.
Jebkurš stāvoklis, jūtas vai emocijas, kā likums, atstarojas kaut kādās sajūtās, noteiktās ķermeņa daļās.
 Piemēram, kad cilvēks jūt prieku, viņš var sajust emociju pieplūdumu krūšu centra rajonā.
 Kad cilvēks izjūt bailes, viņš var just tādu kā "kustību" vēderā. Piekritīsiet, kā sēdēt glaunā restorānā vai ēst ciema ēdnīcā - ne tuvu nav vienas un tās pašas sajūtas. Būt kāzās vai bērēs - tās ir pavisam dažādas jūtas. Braukt mersedesā vai zaparožecā - dažādas emocijas.
Jebkurš notikums un jebkura lieta izsauc mūsos absolūti dažādas sajūtas!
Kā saka jogi: " Ķermenis nemelo". Tāpēc jebkura emocija var iziet caur mūsu ķermeni noteiktas sajūtas veidā noteiktā ķermeņa daļā. To ir svarīgi saprast.

Kas nepieciešams, lai iemācītos vadīt realitāti?

Lai iemācītos vadīt realitāti un pievilkt naudu, nepieciešams pirmkārt saprast trīs ļoti svarīgas lietas!
Vajag vizualizēt vai iztēloties to situāciju, kuru vēlaties izsaukt
Vajag izsaukt sevī sajūtas, kādas būtu jums iekšā, ja šī situācija notiktu patiesībā.
Vajag izsaukt noteiktu atstarojumu noteiktā jūsu fiziskā ķermeņa punktā, atbilstošu dotajai sajūtai un situācijai. Tas strādā, tā kā viss šajā dzīvē ir saistīts!
Vajag iemācīties šo likumu vadīt un lietot, tad nauda pie jums plūdīs.
Kā jau sapratāt - šajos noslēpumos neparādās naudas maģija, kā tāda, bet ir svarīga dzīves informācija, kas balstīta uz Visuma zinātniskiem likumiem.

Bagātības apziņa

Noskaņojoties uz bagātības apziņu, jūs varēsiet saņemt reāli lielu naudu.
 Pakāpenisku iekšēju izmaiņu rezultātā jūs sāksiet ievērot, ka ārējā pasaule arī sāk mainīties.
Iespējams, vienās tehnikās jums nāksies sevi pārvarēt, lauzt savus kompleksus, stereotipus un nabadzības ego, mainot un sevi noskaņojot uz bagātības apziņu. Citi paņēmieni būs vieglāki.

"Pārstartēšanas" tehnika. Noregulējam bagātības apziņu.

  Ko tieši mēs pārstartēsim un kā? Tuvākajās 7 - 9 dienās mēs pārstartēsim mūsu apziņu un lauzīsim apziņas un zemapziņas nabadzības stereotipus. Uz reiz jābrīdina tos, kuri ir noskaņoti uz nabadzīgu dzīvi - jums tas nebūs vienkārši, lai gan pašā tehnikā nekas sarežģīts nav.
Iespējams nāksies iziet cauri iekšējam diskomfortam, neērtumam vai dvēseliskām sāpēm. Bet tas ir tā vērts, lai dzīvotu labāk. Pamēģiniet kaut vienreiz dzīvē! Pēc tam pie jums atnāks liels vieglums un nebijuši pārliecība par sevi. Pārliecība, ka jūs reāli varat būt bagāts.
Jums nepieciešams izpildīt visas tehnikas. Noteikti!
Iesākumā nopērciet lielu avīzi ar reklāmām par savu pilsētu vai ieejiet internetā, kur ir reklāmas no jūsu dzīves vietas. Izvēlieties no saraksta savu pilsētu, atrodiet sadaļu automašīnas ( ja protams jums tādas nav).
Izskatiet visu sludinājuma sarakstu un izvēlaties pašu dārgāko un elegantāko automobīli. Vēl labāk ir aiziet uz pašu dārgāko auto salonu, kur parasti pat ieiet bail un kauns, jā jūsu apziņa ir noskaņota uz nabadzību.
Kad esat izvēlējušies sludinājumu, uzreiz, neminstinoties uzspiediet numuru. Zvaniet un ar pārliecību sarunājieties ar pārdevēju.
Ja būs bail…
  Pārdevējam jāpasaka, kā vēlaties atbraukt, apskatīties un, iespējams, nopirkt viņa mašīnu. Iegaumējiet - tas jums absolūti neuzliek nekādus pienākumus.  Atbraucāt, pielaikojāt sev automašīnu, izjautājāt īpašnieku par visiem viņa automašīnas smalkumiem, pasēdējāt nedaudz pie stūres...un viss!
Tagad jums vajag pajautāt par cenu, un pēc tam teikt, kā tas nav pārāk dārgi priekš tādas labas automašīnas, bet jums ir vēl varianti. Sakiet, ka jums nepieciešams visu labi apdomāt un izdarīt galīgo izvēli. Pēc tam pateicieties īpašniekam, atvadīties un  mierīgi aizejiet.
Nevajag baidīties!
Ja atbraucāt uz dārgu auto salonu, jums ir jāizdara tas pats, tikai jūs sarunāsieties ne ar automašīnas īpašnieku, bet ar autosalona menedžeri (tas var būt bailīgāk).
Te arī rīkojieties pēc iepriekšminētās shēmas. Pielaikojiet mašīnu sev, atveriet mašīnas salona durvis, sēdieties pie stūres, pasēdiet minūtes divas - trīs, apskatiet salonu, rūpīgi un bez bailēm (bet ja tās ir, tad rūpīgi slēpiet).
Ar gudru izskatu izjautājiet menedžeri par šo auto, pēc tam sakiet, kā tas ir gandrīz tas kas jums vajadzīgs - jūs gribat izvēlēties pašu labāko no automašīnām, tāpēc jums nepieciešams laiks, lai visu apdomātu. Pateicieties menedžerim par detalizēto aprakstu un demonstrāciju un aizejiet. Tikšanās laikā nav obligāti būt dārgi apģērbtiem, bet pacentieties būt vienkārši veikls.
Iegaumējiet!
  Dažreiz pat slikti ģērbtiem cilvēkiem pieder ļoti biezs maks, autosalona menedžeri par to ļoti labi zina. Neviens nevarēs uzminēt, cik jums ir naudas patiesībā.
Galvenais - pārliecinošais skats un nedaudz viltīgā, bet kulturāli - laipnā izturēšanās.
Galvenais - uzvarēt savās bailes un salauzt savas apziņas nabadzības stereotipu, noskaņoties uz bagātības apziņu.

Kāda ir šīs tehnikas būtība?

Tehnikas būtība ir tajā, kā jūs pārvarat bailes pret bagāto dzīvi, dārgām mantām un noskaņojiet savas smadzenes uz bagātības apziņu un pārpilnību. Ticiet, tas ir ļoti svarīgi!
Rīkojieties!
Pārejiet pie nākamās tehnikas pēc tam, kad izpildīsiet šo uzdevumu.