Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Kāds ir bagātības iemesls?

Kāpēc ne visi var būt bagāti? Kāds ir bagātības iemesls?
Mēs esam tikai ceļa sākumā uz lielo bagātību. Tagad strādājam pie tā, lai sagrautu vecos domāšanas un izturēšanās stereotipus. Šeit ir tas bagātības iemesls vieniem cilvēkiem un citu nabadzībai.
Kāpēc pieliktās pūles pārvēršas putekļos?
Kad ceļ māju, sākumā vajag uzbūvēt pamatus, lai tā būtu stabila daudzus gadus.
Kādēļ nepieciešams šis iekšējais darbs?
Īstenībā, pēc tam, kad likvidēsim savus iekšējos kompleksus bagātības priekšā un atvērsim savu sirdi tam, lai tajā ieietu naudas banknošu plūsma, mēs nodarbosimies ar pareizas attieksmes pret naudu būvēšanu.
  Pēc tam izstrādāsim nepieciešamos stāvokļus. Daudz kas šajā praksē ir atkarīgs tieši no iekšējā stāvokļa.
  Iemācīsimies pielietot mūsu apziņas slēptos spēkus, kuri šajos stāvokļos realizējas. Un jau uz šo slēpto spēku rēķina jūs saņemsiet iespēju pievilkt neierobežotu daudzumu naudas savā dzīvē.
   

Vingrinājums " Labrīt, Cienītais!"

 
Šī patīkamā tehnika palīdz elementāri atvērt mūsu sirdi vai čakru Anahata. Tas savukārt rada ap mums mīlestības un uzplaukuma oreolu.
Atcerieties - bagātiem cilvēkiem ir daudz mazāk kompleksu, viņi ir daudz atvērtāki, viņi izturas brīvi un dabiski.
Tieši šajā apstāklī noslēdzas galvenais bagātības iemesls - iekšējās pārliecības ierobežojumu neesamība.

Un tagad vingrinājums kompleksu izskaušanai!

  Tas palīdzēs jums kļūt brīvam un pilnam mīlestības. Jau rīt redzēsiet, cik efektīvi tas strādā un burtiski sagriež jums apkārt uzplaukuma enerģiju, pārliecības enerģiju un  galā rezultātā naudas enerģiju.
  Rīt piecelieties agri no rīta, pulksten  piecos! Atcerieties! Visi veiksmīgie cilvēki agri ceļas. Kā saka tautas paruna: " kas agri ceļas, tam dievs dod".
  Pēc tam, nomazgājušies, izdzēruši tēju, izejiet laukā - pastaigā. Visticamāk ieraudzīsiet pastaigājoties, iespējams, skrienošus cilvēkus vai sētniekus, slaukot ielu vai alkoholiķus un bomžus. Vienalga. Jūsu uzdevums ir teikt dažiem cilvēkiem: " Labrīt!"
  Patīk jums cilvēks vai nē - arī nav svarīgi. Nevajag sveicināties tikai tad, jā ir briesmu sajūta. Centieties to darīt patiesi un labvēlīgi. Pat ja jums neatbildēs - nepārdzīvojiet. Tas nenozīmē, kā vajag visu laiku sveicināties ar visiem pēc kārtas, tas var likties dīvaini. Šī sveicināšanās praktika palīdzēs ienest savā dzīvē mīlestību, bet tā, savukārt - svarīgs bagātības iemesls!
Veiksmīgu jums pastaigu! Panākumus un uzplaukumu jums!