Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Antinegatīvs

    Daudzi cilvēki ir ļoti pārdzīvo  par savām problēmām. Nevienam nav noslēpums par pozitīvas attieksmes pret dzīvi efektivitāti. Ir teiciens: “Man ir problēmas, bet man ir vienalga, galvenais ir smaidīt un neievērot nepatikšanas.” Tā ir parastā bēgšana no problēmām.
 Šeit būs runa par pozitīvu attieksmi, kā apzināties, ka katra problēma ir mācību stunda no kuras mums kaut kas ir jāiegūst, jāiemācās. Ka katrs notikums dzīvē, pat negatīvs nes labumu, jo ar to mēs attīstāmies un kļūstam gudrāki.
 Kad jūs sākat skatīties uz savu dzīvi no šī viedokļa, daudzas problēmas vairs nešķiet tik draudīgas. Jūs nenodosieties bezgalīgiem  pārdzīvojumiem, bet vienkārši sāksiet meklēt negatīvo situāciju cēloņus un novērst tos.
Un te rodas jautājums. Bet kā lai iemācās akcentēt uzmanību uz pozitīvo? Ir brīnišķīga tehnika “Antinegatīvs”. Tā palīdz to izdarīt.
Jums vienkārši jāņem papīra lapa un jāanalizē jebkura negatīvā situācija, kura ir radusies jūsu dzīvē. Un apzināti jāmeklē tajā pozitīvus momentus.
Šeit daži piemēri:
Jūs atlaida no darba? Tas ir lielisks iemesls sākt savu biznesu, par kuru jūs tik ilgi sapņojāt!
Ir jāsavāc kaudze izziņu valsts iestādēs? Tas ir lielisks tolerances un komunikācijas prasmju treniņš.
Jūs neesat nokārtojis eksāmenu? Tātad jums ir jāpievērš nopietnāka uzmanību mācībām. Jo vairāk Jums būs zināšanas, jo pieprasītāks jūs būsiet darba tirgū!
Un tā tālāk... Protams, ideālā gadījumā Jums būtu jāveic sīkāka plusu atklāšana, nevis jāaprobežojas ar vienu vai diviem teikumiem. Pēc noteikta laika Jums vairs nebūs jāveic rakstveida analīze. Viss notiks autopilotā. Jūs sāksiet automātiski atrast pozitīvus momentus dažādās dzīves nepatikšanās. Ir saprotams, ka vārdos tas viss izskatās viegli, bet dzīvē tas nebūs tik viegli izdarāms. Bet šādai analizēšanai ir liela nozīme. Varat bezgalīgi piesūcināt sevi ar negatīvu un pārdzīvojumiem, bet varat arī apzināties, ka visi notikumi ir noteikta mācību stunda un veids, kā mainīt savu attieksmi pret šo pasauli.