Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Orākuls - Nostradamusa aplis

Mišels Nostradamuss bija plaši pazīstams astrologs, dziednieks un fiziķis. Viņš bija slavens arī ar saviem pareģojumiem.

Vai arī jūs nevēlaties ieskatīties nākotnē? Tādā gadījumā piedāvājam jums pazīlēt pie Mišela Nostradamuss. Vispirms jums sev būs jāizveido attēlā redzamais aplis.

Domājiet par jūs satraucošu jautājumu vai situāciju, atbrīvojiet savu prātu no liekām domām, aizveriet acis un uz labu laimi duriet ar pirkstu aplī. Atveriet acis, fiksējiet, kādam ciparam esat pieskāries, un izlasiet atbildi.

1. Jūs esat tāds cilvēks, kas nezaudē gara spēku pat visgrūtākajās situācijās. Tāpēc nemetiet plinti krūmos, saskaroies ar problēmām, jo jums piemīt gan izturība, gan pacietība. Jūs gaida panākumi. Nebaidieties uzticēties sev un citiem.

2. Kāds stāv jums ceļā un mēģina sajaukt jūsu kārtis. Neuztveriet to pārāk nopietni. Tomēr nedrīkst nenovērtēt šo pretestību. Vairieties no konfrontācijas. Mēģiniet rast problēmai pozitīvu risinājumu.

3. Notikumi tuvākajās dienās pārspēs visas cerības. Ja saprātīgi izmantosiet savas enerģijas rezerves un nešausiet zvirbuļus ar lielgabalu, visas priekšrocības būs jūsu pusē. Jebkurā gadījumā centieties būt pacietīgs gan pret sevi, gan citiem.

4. Šobrīd jums ir sajūta, ka laime pati iekrīt rokās. Tāpēc nav nekāda pamata šaubām par labvēlīgu iznākumu. Veiksme jūs pavadīs diezgan ilgi. Izbaudiet šīs laimīgās nedēļas.

5. Šobrīd jūs pārāk lielu vērību piegriežat citu viedoklim un tāpēc nespējat pilnībā izmantot labvēlīgo situāciju. Nevilcinieties pārāk ilgi, parādiet, ka turpmāk ar jums būs jārēķinās. Sīkas taktiskās spēlītes var vest maldos un kaitēt savstarpējai uzticībai.

6. Būs daudz grūtāk, kā domājat. Jūs balstāties uz aplamiem priekšnoteikumiem. Citi cilvēki to redz pavisam citā gaismā. Tāpēc vajag uzklausīt tuva cilvēka padomu un neļauties mānīgām cerībām.

7. Dodiet sev laiku un nepārblīvējiet prātu ar nenobriedušām problēmām. Mēģiniet izbaudīt pašreizējo mirkli. Viss noskaidrosies, iezīmēsies vēlāk. Ja tas viss jūs pārāk satrauc, izmantojiet maģiskā apļa padomu pēc nedēļas.

8. Esiet uzmanīgi. Centieties neticēt visam, ko jums stāsta. Zināmos jautājumos izturieties distancēti. Šodien viss jums šķitīs daudz labāks, izdevīgāks, kā ir patiesībā. Esiet piesardzīgi, lai vēlāk nebūtu jājūt vilšanās.

9. Nav šaubu, ka bez citu palīdzības neiztikt. Pārrunājiet ar labu draugu problēmas, kas jūs nomoka. Viņš ir neieinteresēta persona un uz problēmām skatās ar vēsu prātu.

10. Neļaujiet sevi maldināt. Esiet pašpārliecinātāks, tad viss būs labi. Šobrīd varat pilnībā paļauties uz savu intuīciju. Jums pēc tam nebūs jāizjūt nekāda vilšanās.

11. Jautājums izvirzīts pārāk agri. Nenoskaņojieties krasi un noteikti pret to, kas vēl nav nobriedis, ļaujiet laikam nodrošināt labvēlīgu attīstību. Biežāk piekāpieties. Jūs par to cienīs un novērtēs.

12. Viss attīstās daudz ātrāk un pozitīvāk, kā varat iedomāties. Tikai svarīgi, lai jūs neradītu par sevi neieinteresētas personas iespaidu. Pievērsiet uzmanību: kāds cilvēks no visas sirds vēlas kļūt par jūsu draugu.

13. Viss nenotiks tā, kā plānots. Jūs rīkojaties nepārliecinoši, nedroši. Dažus jūsu draugus tas maldina. Viņi jūs uzskata par neprognozējamu cilvēku, un tas jums nenāk par labu. Sagraujiet šo imidžu. Jūs mīl vairāk, kā jums pašam šķiet.

14. Viss būs labi. Taču tikai tādā gadījumā, ja pats būsiet aktīvs. Atļauts ir viss, izņemot vilcināšanos. Ņemiet iniciatīvu savās rokās un pārsteidziet visus ar lietišķumu un ideju bagātību.

15. Varat paļauties uz savu veiksmi un laimi. Jūs gaida necerēts un labvēlīgs likteņa pavērsiens. Pašlaik jums ne par ko nav galva jālauza, tikai jāgaida. Pārsteidzīga rīcība var jūs novērst no ceļa nepareizā virzienā un kaitēt.

16. Visas cerības piepildīsies. Taču ne tādā veidā, kā bijāt iedomājies. Tādēļ esiet gatavi jebkurām pārmaiņām, lieki nekoncentrējoties uz kādu vienu mērķi. Esiet elastīgs un neatmetiet kādus neērtus argumentus.

17. Jums vajag labi pārdomāt, ko vēlaties, jo jūtas vēl nav galīgi nobriedušas. Tāpēc jūs pārāk daudz gaidāt no otra. Tuvākajās dienās viss paliks pa vecam. Tomēr kāds laimīgs gadījums (apstāklis) jūsu lietās var viest skaidrību. Uzmanīgi ieklausieties savā iekšējā balsī.

18. Sākumā jums būs jāpārdzīvo pat vilšanās. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka jūsu iespējas ir nulles līmenī. Tieši pretēji: vilšanās kļūs par pamatu pozitīvai attīstībai. Jūsu draugu pulks paplašināsies ar labiem cilvēkiem un būs stabils.

19. Pagaidām neuzticēšanās un dusmas jūs nav pametušas. Taču ja ātri neatbrīvosieties no šaubām, jūs daudzko sabojāsiet. Ja veiksme jums iet ar līkumu, vaina meklējama jūsu pārliekajā pieticībā un pašpārliecības trūkumā. Metiet to pie malas! Kontaktējoties ar citiem cilvēkiem, esiet atvērts un draudzīgs.

20. Šķiet, šobrīd veiksme krīt jūsu rokās. Tāpēc nav nekāda pamata šaubīties par labvēlīgu iznākumu. Veiksme jūs pavadīs diezgan ilgi.

21. Lai sasniegtu mērķi, jums vairs nav jāpieliek daudz pūļu. Uzdrošinieties, riskējiet – tas ir pēdējais izrāviens, un jums viss izdosies. Esiet uzmanīgs pret visu, kas notiek apkārt, un atcerieties - nejaušību nav.

Lai kāds pareģojums jums negadītos, atcerieties, ka tas ir tikai varbūtējs notikumu gaitas attīstības skaidrojums. Jūs pats varat mainīt savu likteni, ja vien to gribat, jo viss ir jūsu rokās.