Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Kā paaugstināt enerģētiku

Visiem patīk enerģiski un aktīvi cilvēki. Vienmēr būt tonusā, izskatīties jauniem un būt labā fiziskā formā – katra cilvēka sapnis. Priekš tā nepieciešams augsts enerģijas līmenis.

Kādēļ nepieciešams augsts enerģijas līmenis?
Kā paaugstināt savu enerģētiku?
Enerģijas veidi.
Enerģijas paaugstināšanas paņēmieni.


Kādas priekšrocības saņem cilvēks ar augstu enerģētiku? Kādēļ ir tik svarīgi iegūt augstu enerģētikas līmeni.

Pirmkārt, enerģija – tā ir dzīve. Jo lielākas ir jūsu enerģijas rezerves, jo ilgāk dzīvosiet. Enerģija ir mūsu iekšējā baterija, un jo lielāka ir uzlāde, jo vairāk mūsos ir dzīvības spēku.

Otrkārt, cilvēki ar augstu enerģijas līmeni, ievērojami ātrāk sasniedz savus mērķus un vēlmju piepildīšanos. Tas ir Pievilkšanās Likums, kas sāk strādāt daudz ātrāk. Pateicoties tam, „Domas kļūst par lietām” un „līdzīgs pievelk līdzīgu”. Materializācija iedomātajam notiek daudz ātrākā tempā, ja jums ir lielas enerģijas rezerves, tā kā šis process ir diezgan energoietilpīgs un prasa ne mazums enerģijas patēriņa.

Treškārt, jo vairāk jums būs brīvās enerģijas, jo gala rezultātā vairāk naudas un materiālās labklājības būs sakoncentrējušās ap jums. Tāpēc, ka nauda – ir enerģijas ekvivalents, un tā nekad nebūs vajadzīgā daudzumā pie cilvēka ar zemu enerģijas līmeni.


Enerģijas veidi.

Eksistē diva veida enerģijas, ko izmanto cilvēki.

Dzīvības (fiziskā)
Brīvā ( radošā)


Dzīvības enerģija – ir enerģija, kas nepieciešama normālai mūsu fiziskā ķermeņa darbībai un organisma dzīvotspējai kopumā. Bez pietiekama dzīvības enerģijas līmeņa nav iespējama fiziskā ķermeņa normāla darbība.

Brīvā enerģija – tā ir mūsu smalko ķermeņu enerģija, tā ir mūsu radošā, prāta un talantu enerģija. Tā dod mums impulsu un vēlmi darboties, dod radošo lādiņu un paaugstina mūsu dzīves tonusu.

Enerģijas paaugstināšanas veidi.

Šīs enerģijas ir dažādas, un to paaugstināšanas veidi arī ir atšķirīgi.

Fiziskā enerģija Tiklīdz mums krītas fiziskās enerģijas līmenis – mums trūkst spēka, jūtamies salauzti un noguruši. Bet, kad nonāk līdz kritiskam līmenim – sākam slimot.

Tāpēc sākt paaugstināt savu enerģētiku vajag ar sava fiziskā ķermeņa balansa savešanu kārtībā.

Stabilai dzīvības enerģijas plūsmai vajadzīgi tikai divi noteikumi:

1. Pilnvērtīga atpūta
2. Pilnvērtīgs ēdiens.

Atpūta

Ievērojiet, iespēju robežās, miega režīmu – ejiet gulēt un celieties vienā un tajā pašā laikā. Atcerieties, ka nozīme nav miega ilgumam, bet kvalitātei. 5-6 stundu ciešs miegs ir daudz vērtīgāks organismam, par 10-12 stundu virspusēja „pusmiega”.

Neaizmirstiet par dienas atpūtu. 40 – 60 minūtes pēcpusdienas miegs ievērojami palielinās jūsu ķermeņa enerģētiskās rezerves.

Ideālā variantā pilnvērtīgai atpūtai skaitās sekojoša formula – 7 stundas miega naktī un 1 stunda dienā.


Ēšana

Pārtika ir galvenais enerģijas avots mūsu ķermenim. Un te tāpat kā ar miegu, kvalitāte iziet priekšplānā.

Lai paaugstinātu enerģētiku ar pārtikas palīdzību, vajag censties lietot produktus ar paaugstinātu enerģētisko potenciālu.

Pirmkārt tie ir augstvērtīgie ogļhidrāti – putras (griķi, rīsi, auzu pārslas, pērļu mieži), melnā maize, diedzētie kviešu graudi.

Obligāti pārtikas racionā jāiekļauj tā saucamās veselīgās olbaltumvielas. Tās satur visa veida rieksti, soja, pupiņas un liesa baltā gaļa.

Vērtīgos taukus satur tītara gaļa, zivis, olīveļļa, saulespuķu sēklas un rieksti.

Dārzeņiem un augļiem ir jāaizņem ne mazāk kā 60% no jūsu pārtikas raciona. Tie ir vitamīnu un vērtīgo šķiedrvielu avoti.

Piena produkti, kas palīdz paaugstināt enerģētiku – beztauku biezpiens, jogurts un piens.

Neaizmirstiet par ūdeni. Mēs 80% procenti no tā sastāvam un tāpēc tam mūsu organismā jānokļūst pietiekamā daudzumā. Sekojiet formulai – uz katru svara kg nepieciešams izdzert 30g tīra (nesaistīta) ūdens. T.i. cilvēkam ar svaru 70kg nepieciešams diennaktī izdzert 2100g ūdens.

Lietojiet visus šos elementus nepieciešamajās proporcijās un jūsu iekšējais enerģētiskais potenciāls ievērojami palielināsies. Vienlaikus sakiet „nē” savā dzīvē tādiem „sliktiem” produktiem kā ātri ēdieni, baltais cukurs, kafija un gāzētie dzērieni.

Enerģija viņos protams ir, bet kaitējums ko tie nodara mūsu organismam , mēdz būt nelabojams.

Sekojiet šim vienkāršajiem noteikumiem, jūs varēsiet pāriet uz dzīvības enerģijas augstāku līmeni un kvalitāti un paaugstināt sava fiziskā ķermeņa enerģētiku.

Brīvā enerģija

Kā paaugstināt brīvo enerģiju?

Pēc tam, kad jūs savedīsiet kārtībā fiziskā ķermeņa bioenerģētiku, var padomāt arī par kopējo, brīvo enerģētiku. Šeit arī ir divas pieejas, jeb divi ceļi.

Pirmais ceļš – samazinot brīvās enerģijas aizplūšanu. To var panākt, atsakoties no dažādām negatīvām izpausmēm mūsu dzīvē.

Kad mēs atsakāmies no tā, kas atņem mums iekšējo enerģiju un dzīvības spēkus, ar to mēs palielinām šīs enerģijas krājumus. Tādā veidā mēs „aizlāpām” enerģētiskos caurumus un bedres mūsu smalkajos ķermeņos, neļaujot brīvajai enerģijai aizplūst.

Atsakieties no kaitīgiem ieradumiem


Alkoholiskie dzērieni, enerģijas dzērieni un narkotiskās vielas – tie visi ir enerģijas līmeņa paaugstināšanas mākslīgie paņēmieni. Tie tikai uz laiku dod spēku pieplūdumu un emocijas, bet pēc tam paņem atpakaļ, bet daudz lielākā daudzumā.

Bez tā, ka tas viss atnes nelabojamu kaitējumu organismam, šī nodarbe ir vienkārši neizdevīga. Lietojot šīs vielas un dzērienus, jūs ņemat sava veida kredītu uz ne maziem procentiem.

Pienākot rītam, nākas „maksāt” rēķinus, un vēl ar procentiem paģiru veidā.

Jūs nekad neesat aizdomājušies, kādēļ narkomāni tik maz dzīvo? Lieta tāda, ka katram cilvēkam ir savs dzīvības enerģijas krājums, dots pie dzimšanas, pieņemsim, ka uz 100 dzīves gadiem. Narkomāni, lietojot smagas narkotikas, ņem milzīgus dzīvības enerģijas kredītus, uz kosmiskiem procentiem, kas ļauj viņiem „aizlidot” tik augstu narkotiskajā ekstāzē. Citiem vārdiem sakot, viņi „izdedzina” savus enerģijas krājumus ļoti īsā laika periodā, dažreiz nodzīvojot līdz 30 gadiem.

Smēķēšana – vēl viens kaitīgs ieradums, no kura vajag tikt vaļā visiem, kam svarīgi ir paaugstināt savu iekšējo enerģiju. Bez savas sliktās iedarbības uz cilvēka organismu, cigaretes arī „zog” ļoti daudz brīvās enerģijas no tiem, kas ir atkarīgi no smēķēšanas.

Atbrīvojieties no enerģētiskajiem vampīriem


Tas ir ļoti svarīgs moments. Padariet savu dzīvi brīvu no cilvēkiem, kas izsauc jūsos negatīvas emocijas. Veiciet „revīziju” savās attiecībās. Pārtrauciet vai maksimāli samaziniet kopā būšanu ar energovampīriem – tādiem, kas atņem jums visus spēkus un ar tādiem, kuriem blakus jūtaties iztukšoti. Labāk būt vienam, nekā atrasties tādā kompānijā, kam patīk „uzlādēties” uz tava rēķina. Ja nevar savādāk, tad izmantojiet aizsardzības līdzekļus pret šāda tipa cilvēkiem.

Attīrieties no negatīva


Visas mūsu negatīvās emocijas, jūtas un pārdzīvojumi atņem brīvo enerģiju lielos apmēros. It īpaši tas attiecas uz vainas apziņas un apvainojuma jūtām, kuru saknes var iesniegties mūsu bērnībā. Bez iekšējās enerģijas atņemšanas, tās nemanāmi sagrauj mūsu personību. Ļoti laba metode, kā tikt vaļā no šīm negatīvām emocijām ir piedošana.

Vispār jebkuras negatīvās emocijas un pārdzīvojumi atņem mūsu brīvo enerģiju, padarot mūs vājākus un vājākus. Skaudība, naids, greizsirdība, aizkaitināmība, nožēla, bailes – tas viss izved mūs no līdzsvara – zog mūsu dzīvības spēkus.

Izvairieties no jebkurām negatīvām emocijām, kontrolējiet savas domas, neuzvelkaties no sīkumiem. Biežāk piedodiet un atlaidiet cilvēkus un situācijas – ar to jūs sev pasniegsiet lielu dāvanu laba garastāvokļa un dzīvības spēku pieplūduma veidā.

Otrais ceļš – brīvās enerģijas pieplūduma paaugstināšana tās uzņemšanas ceļā.

Kādā veidā var palielināt dzīvības enerģijas pieplūdumu?


Sapņi

Dzīves mērķu klātbūtne, sapnis vai vēlme, kuru izpildi vēlas ar visu sirdi un dvēseli, ir ļoti liels spēcīgs enerģijas avots. Tur kur ir sapnis, vienmēr atradīsies enerģija tā izpildei. Tā ir veidota mūsu pasaule. Un, ja sapnis tiešām ir jūsu, tad viss Visums centīsies jums palīdzēt piepildīt to.

Ja jums nav vēlmju, tātad jūs esat miruši.

Noteikti nospraudiet mērķus, uzdevumus, ievēlieties vēlēšanos un izdomājiet sapņus – un jūs vienmēr būsiet apgādāts ar enerģiju to izpildei.


Ticība

„Būs jums pēc jūsu ticības” – teica Jēzus. Un absolūti nav svarīgi, kam un kuram jūs ticat. Dievam, Augstākām Būtībām, Visumam vai Augstākajam saprātam – pats fakts par ticību Augstākiem spēkiem, kas stāv virs mums, dod mums spēcīgu brīvās enerģijas pieplūdumu.

Ja esat neticīgs cilvēks, pamēģiniet noticēt Savai Pasaulei, kura aizsargā un apsargā jūs. „Mana pasaule rūpējas par mani”- atkārtojiet sev katru reizi, kad sajūtat vientulību un tukšumu dvēselē. Un tā tiešām sāks par jums rūpēties un paņems zem sava spārna.


Mīlestība un radošums

Mīlestība – tās ir ļoti spēcīgas jūtas, izsaucot jūsu dvēselē pašas spilgtākās emocijas. Ne velti tās sauc par dievišķām. Kad mīlestība atnāk pie cilvēka, viņam uz muguras it kā izaug spārni – tāds spēcīgs spēka un enerģijas pieplūdums dāvā mums šīs ne Zemes jūtas.

Radošums atdzīvina mūsu dvēseli. Spēja radīt mums ir dota no dzimšanas, tā kā mēs esam radīti pēc Visaugstākā Radītāja tēla un līdzības, kas iedvesa mūsos dzīvību. Kaut kā jauna radīšanas un veidošanas momentā aktivizējas mūsu smalkie ķermeņi un atveras sakaru kanāli uz Augstākiem avotiem, kas dod mums impulsus un radošuma enerģiju.


Mūzika

Mūzika – pati par sevi sastāv no tīrās enerģijas. Tā iedvesmo un atver mūs, tā ir spējīga sekundes laikā pacelt mūsu garastāvokli. Izvēlieties sev mūziku, kas patīk dvēselei, ieslēdziet skaļāk un papildiniet savus enerģētiskos krājumus!

Hobiji


Tās ir jebkuras nodarbes, kuras iet pie sirds. Tās ir tās lietas, ar kurām nodarboties mums ļoti patīk. Ieviesiet sev hobiju, ja tā vēl nav – tas arī ir lielisks enerģijas paaugstināšanas veids.


Komunicēšana ar „enerģijas devējiem”

Vairāk komunicējiet ar cilvēkiem, km ir augsta enerģētika. Un tas neskaitīsies no jūsu puses kā enerģētiskais vampīrisms, jo šādiem cilvēkiem enerģijas līmenis ir paaugstināts, „līst pāri malā” un viņi dalās ar savu enerģiju labprātīgi, jo ir „enerģētiskie donori”. Tādus cilvēkus ir viegli atpazīt – pēc kontakta ar viņiem uzlabojas garastāvoklis un ir sajūtams spēku pieaugums. Atrodiet savā apkārtnē tādus cilvēkus un uzturieties to sabiedrībā pēc iespējas ilgāku laiku.


Elpošanas tehnikas

Pareiza elpošana ir spējīga paaugstināt mūsu enerģētiku. Nodarbojieties ar elpošanas praktiskajiem vingrinājumiem un iemācieties elpot dziļi, izmantojot savas plaušas „uz pilnu jaudu”. Lielais vairums cilvēku elpo nepareizi un virspusēji, iesaistot tikai savu plaušu virsējo daļu.

Enerģijas paaugstināšanai ir dažādi veidi un elpošanas tehnikas - elpošana ar elpas aizturi dažādās fāzēs. Visi šie vingrinājumi vērsti uz vienu – palielināt ieelpojamā gaisa daudzumu un paaugstināt skābekļa pieplūdumu galvas smadzenēm, kas labvēlīgi atsaucas uz kopējo enerģētisko balansu un veselību kopumā.


Enerģētiskā vingrošana

Regulāri veiciet savu smalko ķermeņu attīrīšanu, veicot enerģētisko vingrošanu. Iemācieties vadīt savu enerģētisko plūsmu ( augšējo un apakšējo), pieslēdzoties Zemes un Kosmosa enerģijai, sistemātiski veiciet to „sūknēšanu” savu smalko ķermeņu attīrīšanai no visa veida atkritumiem un „pieslēgumiem”. Attīrot tādā veidā savu energoinformatīvo lauku, jūs vienlaicīgi uzlādāt savas „iekšējās baterijas”.

Ir viens ātrs enerģijas paaugstināšanas veids. Tas ir enerģētiskais vingrinājums ar nosaukumu „Saules enerģija”.

Sagaidiet saulainu dienu. Atrodiet vietu, kur jūs neviens netraucēs. Nostājieties taisni, atslābinieties un pastiepiet rokas ar atvērtām plaukstām pretī Saulei. Aizveriet acis, atlaidiet blakus domas un iztēlojieties, kā Saules enerģija jūs piepilda. Izjūtiet, kā dzīvais, radošais siltums iekļūst iekšā un aizpilda visas šūnas jūsu ķermenī. Palieciet šādā stāvoklī dažas minūtes un noslēgumā neaizmirstiet pateikt Dzīvības Avotam uz Zemes savus pateicības vārdus.


Sekss

Te, kā jāsaka, komentāri ir lieki – visi ir sajutuši uz sevi šīs jaudīgo brīvās enerģijas avota darbību.


Labdarība

Kad jūs kaut ko atdodat labprātīgi, neprasot par to neko vietā, kad jūs ziedojat labdarībai, Visums pateicas jums ar brīvo enerģiju lielā daudzumā. Frāze no Bībeles „Nekļūs niecīga devēja roka” – tieši par to mums saka.


Sports

Fizisku slodžu laikā mūsu organismā notiek apmaiņa – sastāvējusies enerģija atbrīvojas un tās vietu piepilda brīvā enerģija, kas paaugstina mūsu dzīves tonusu.

Vairāk nodarbojieties ar sportu – skrieniet, peldiet, nodarbojieties ar fitnesu – lai vienmēr būtu formā un apveltīti ar augstu enerģētiku.


Mājdzīvnieki

Vēl viens brīvās enerģijas avots, kas ļoti labi zināms visiem dzīvnieks mīļiem. Mājas mīluļi dāsni dalās ar savu neizsīkstošo enerģiju, ienesot mūsu dzīvē daudz prieka un pozitīvisma.

Īpaši spēcīgi „uzlādē” savus saimniekus suņi, kas no dabas ir enerģētiskie donori. Izņēmums ir kaķi, kuri neko vispār nedod, tāpēc, ka paši eksistē uz enerģijas atņemšanas rēķina un ir vampīriska daba. Toties tie ir spējīgi „baroties” ar negatīvu un var ārstēt savus saimniekus, guļot uz viņu slimajām vietām un paņemot uz sevis negatīvo enerģiju.


Pašiedvesma un pašhipnoze

Pašiedvesmas metode noskaņo mūsu zemapziņu uz viļņiem, atbilstoši ieliktajiem uzstādījumiem. Izmantojot pašiedvesmu un pašhipnozi, tāpat izmantojot afirmāciju un vizualizācijas metodes, var panākt pozitīvas izmaiņas jebkurās savas dzīves sfērās, tai skaitā arī, lai paaugstinātu savu dzīvības enerģiju.


Biolauka palielināšana

Veselība un spēcīgs biolauks – augstas un stabilas enerģētikas rādītājs. Sava biolauka spēcināšana – tas ir vēl viens enerģētikas palielināšanas veids. Ir daudz veidu kā palielināt savu biolauku, padarīt spēcīgu un izturīgu. Tie ri visi norūdīšanās veidi, elpošanas prakses, atteikšanās no kaitīgiem ieradumiem, speciāli fiziski vingrinājumi. Tas viss prasa lielu piepūli, koncentrēšanos un gribasspēku.


Artur Golovin

Avots:(Артур Головин эзотерик, автор сайта "Твоя Мечта")