Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Kā izmainīt negatīvās rakstura īpašības

Izvēlies noteiktu īpašību. Piemēram - slinkums, sevis nemīlēšana utt. Atslābinieties. Veic vairākas maksimāli dziļas ieelpas un izelpas. Iztēlojies savu enerģētisko tēlu, kas stāv tev pretī. Iztēlojies, ka esi ieslēgts tādā kā kokonā. Kokona izmēri ir izstieptas rokas garumā priekšpusē un aizmugurē, plus virs galvas un zem kājām - 50 cm. Tas ir iztēlojies, ka sev priekšā stāvi tu pats un esi ieslēgts kokonā, kurš piepildīts ar mirdzošu, gaišu enerģiju. 
Tālāk iztēlojies, ka tavs enerģētiskais tēls kļūst pakāpeniski tumšāks. Tas sāk piepildīties ar tumšu, negatīvu enerģiju, kas ir tā pati īpašība, no kuras vēlies tikt vaļā. Sajūti, ka šī enerģija tiešām ir tava negatīvā īpašība. Iztēlojies, ka tavs tēls kļūst aizvien tumšāks.
Pēc tam palielinot gribasspēku, sāc domās šo melno substanci stumt laukā no sava enerģētiskā tēla. Tev nepieciešams skaidri ieraudzīt, ka negatīvās īpašības enerģija aiziet no tava ES.  Burtiski to izjūti. Sajūti, ka tā aiziet tieši pateicoties tavām pūlēm. Iedomājies, ka visa šī melnā enerģija aiziet pakāpeniski. Izspiežoties pa pilei no tava tēla. Tā sadeg atmosfērā un pilnībā izzūd.  Un šīs darbības procesā tu atkal sāc redzēt, ka tavs tēls iegūst sākotnējo gaišo izskatu ar mirdzošo enerģiju. 
Pēc tam, kad melnā enerģija pilnībā pametīs tavu tēlu, sajūti patiesu prieku no tā, ka negatīvā enerģija ir neitralizēta. Iegaumē šo sajūtu un atceries to. Nākamo reizi, kad apzināsies, ka tava rakstura negatīvā īpašība atkal ir tevi pārņēmusi, atceries šo sajūtu. Prieka sajūtu par to, ka spēji negatīvo īpašību neitralizēt. Un tā pakāpeniski sāks pazust. Tā ir ļoti efektīva enerģētiska metode. Izmainot tekstā dažas norādes, tu vari piemērot šo metodi arī lai atbrīvotos no uzņemtās negatīvās enerģijas.