Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Kā var ieprogrammēt sevi uz veiksmīgiem dzīves notikumiem

Katra cilvēka dzīvē visam ir savs balanss. Tas nozīmē - ja jūsu dzīvē būs kāda neveiksme, tad aiz tās obligāti sekos veiksmīgi dzīves notikumi. Protams, ja vien jūs nekoncentrēsieties uz negatīvismu.  Šajā gadījumā negatīvie notikumi  notiksies ar  redzamu patstāvīgumu. Šo likumsakarību, kad aiz sliktā seko labais, var izmantot.

Ir viens neliels noslēpums.
Nepavisam nav obligāti, ka lielai veiksmei jāseko tāda pat lieluma negatīvi notikumi. Ja jūs izveidosiet sevī  pārliecību, ka aiz negatīvā notikuma sekos, kaut kas ļoti liels un pozitīvs, tad tā arī būs. Tas ir, mentāli sakoncentrējaties uz to, ka sīkās neveiksmes, obligāti atnesīs LIELU VEIKSMI.
Jūs sasitāt pirkstu, pazaudējāt rokassprādzi, nevarējāt nokļūt uz kaut kādu pasākumu? Noskaņojiet sevi uz to, ka drīz jūs gaida ļoti veiksmīgs notikums. Piemēram, Jūs saņemsiet izdevīgu darba piedāvājumu vai jums uzdāvinās labu dāvanu utt. Dabīgi, jūs nevarat domāt, ka ar jums notiks tieši tas, ko jūs vēlaties. Veiksme var atnākt no turienes, no kurienes jūs to nemaz negaidāt.

Un tā, jums ir jāizdara sekojošais. Ja ir noticis kaut kāds negatīvs notikums, sāciet pastāvīgi sev atgādināt, ka pavisam drīz jūs sagaida liela veiksme. Pastāvīgi turiet šo domu galvā. Ar laiku konkrētais uzstādījums kļūs par daļu no jūsu jaunajām perspektīvām un jūs sāksiet pievilkt savā dzīvē pozitīvus notikumus. Lai izdodas!