Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Finansiālās labklājības iegūšana

Lai izpildītu rituālu, jums ir nepieciešamas 7 naudaszīmes vienādā vērtībā. Ideālā variantā tās būtu tādas naudaszīmes, kurās figurē cipars 5, piemēram 5 Eur. Ja jums nav tādas naudas zīmes, varat izmantot arī 5 vai 50 centu monētas.

Apgulieties un atslābinieties. Uzlieciet uz katras no 7 galvenajām čakrām pa naudaszīmei. Ja nezināt, kur čakras atrodas, tad internetā par to informāciju var viegli atrast.

Elpojiet dziļi un mierīgi. Ar katru ieelpu iedomājieties, ka caur visām čakrām vienlaicīgi no visuma telpas ieiet spēcīga enerģija dzeltenā krāsā. Izejot cauri naudaszīmēm, tā piepilda Jūsu čakras ar spēcīgu Visuma enerģiju. Pie izelpas iztēlojieties, ka kopā ar gaisu, caur muti aiziet visa tumšā negatīvā enerģija, kas traucē Jūsu finansiālajai labklājībai. Tā ir domu uzstādījumu enerģija par to, ka nauda – tas ir slikti, ka no tās ir vienas nepatikšanas utt. Vai arī tie ir jūsu dažāda rakstura enerģētiskie bloki.

Šo rituālu izpildiet ne vairāk kā 11 minūtes. Vēlams izpildīt vairākas reizes nedēļā. Un drīzumā jūsu finansiālā situācija uzlabosies.