Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Rituāli

Rituāls veiksmes aizsardzībai

Ja plānojat ko svarīgu, bet raizējaties par skauģiem vai baidāties no lāstiem, lai jums veiktos un skauģi neuzsūtītu ļaunumu, veiciet šo rituālu. 
Lasīt vairāk...

Izdziedināšanas tehnika

Vienkārša un efektīva tehnika. Ar tās palīdzību jūs varēsiet atbrīvoties no nevēlamiem emocionālajiem stāvokļiem, un arī samazināt fiziskās sāpes līdz to pilnīgai pazušanai. Jūs varat noņemt sāpju simptomus praktiski jebkurai slimībai vai uztraukumu. Ar šīs tehnikas palīdzību var palīdzēt arī citiem cilvēkiem.
Lasīt vairāk...

Mājokļa pārdošanai

Ja vēlaties veiksmīgi pārdot mājokli, trijos naktī apvārdojiet slotu un agrā saullēktā sāciet slaucīt māju. 
Lasīt vairāk...

Rituāls Jaunā mēnesī uz vēlmju piepildīšanos

Ja Jaunā mēnesī ievēlas vēlēšanos, tad tā noteikti piepildīsies! Šajā Visuvareno Kosmosa un Visuma spēku momentā, arī atjaunotais Mēness uzņem sevī šo spēcīgo enerģiju. Tā ir mistiska debesu parādība – ideāls instruments rituālu veikšanai jaunā mēnesī uz naudu un vēlmju piepildīšanos. 
Lasīt vairāk...

Rituāls "Mēness spogulis"

Pilnmēness – maksimālā enerģētiskā pacēluma un spēcīgas mēness aktivitātes laiks. Kā jūs jau zināt, Pilnmēness dienas noder dažādu rituālu veikšanai.
Lasīt vairāk...

Vārdiņi veiksmei darbā

Lai veiksme ar jums vienmēr būtu jūsu darbā, Tad reizi mēnesī noskaitiet šos vārdus uz magonēm, un noberiet tās pie savas darba vietas durvīm. 
Lasīt vairāk...
1 2 3 4 5 6