Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Rituāli

Rituāls uz naudu "Mēness meditācija"

Šī rituāla pamatā ir meditācijas prakse.  Tas ir ļoti spēcīgs rituāls. Un ja jūs labi pārvaldāt meditācijas tehnikas, tad pareiza šī rituāla izpilde, piesaistīs jums naudu ar ļoti lielu iespējamību. 
Lasīt vairāk...

Rituāls "Naudas ūdens"

Pilnmēness naktī ielejiet pudelē ūdeni un nolieciet sev priekšā. Aizveriet acis un apmēram minūti vizualizējiet bildi, ka uz jums no debesīm krīt nauda ( papīra vai monētas- vienalga). Pēc tam ievelciet elpu, atveriet acis, apņemiet pudeli ar rokām, un izelpā šo vizualizēto attēlu "pārnesiet" uz ūdeni, vienlaicīgi caur rokām uzlādējot ar savu enerģiju.
Lasīt vairāk...

Lai tiktu vaļā no trūkuma

Lai tiktu vaļā no trūkuma, rituāls jāveic dilstošā mēnesī. 
Lasīt vairāk...

Vārdojums naudai un veiksmei

Eksistē vārdojumi uz naudu un veiksmi, kurus jānolasa pirms miega un pēc tam vajag pacensties pēc iespējas ātrāk aizmigt. 
Lasīt vairāk...

Pilmēness rituāls mīlestības piesaistīšanai

Mīlestības pievilkšanas rituāls, domāti lai pievilktu Mīlestības Enerģiju, lai paaugstinātu cilvēka iekšējās vibrācijas līdz Mīlestības vibrāciju līmenim. Šādi rituāli ir nekaitīgi, tie tikai palīdz satikt savu otro pusīti un kļūt pievilcīgam pretējam dzimumam.
Lasīt vairāk...

Rituāls mīlestības piesaistīšanai ar sarkanu rozi

Rituāls mīlestības piesaistīšanai ar sarkanu rozi. Rozei pieraksta daudzas, unikālas, pozitīvas īpašības. Viena no tām - mīlestības piesaistīšana. Ja neizdodas satikt mīļoto cilvēku, pamēģiniet veikt rituālu, piesaistot mīlestību ar šī zieda palīdzību. 
Lasīt vairāk...

Rituāls Jaunā mēnesī uz speciālu monētu

Rituālā vajag izmantot speciālu monētu, vislabāk, ja tā būs jubilejas monēta. Un šai monētai ir jābūt dvēseliski tuvai, tas ir, jums tā ir jāiepatīkas. Vislabāk, kādu laiku, uzmanīgi ieskatieties monētās, kuras iziet caur jūsu rokām, un, ticiet, to kura ir jāpadara par maģisku monētu, jūs noteikti atpazīsiet.
Lasīt vairāk...

Atslēga uz bagātību

Efektīvs rituāls naudas enerģijas pievilkšanai. Darbu ar atslēgu vajag sākt jaunā mēnesī. Praktizē šo rituālu divas nedēļas līdz pilnmēnesim, un Tevi sagaida panākumi naudas sfērā.
Lasīt vairāk...

Rituāls naudas veiksmei

Pats vienkāršākais vārdojums naudai un veiksmei ir veicams uz monētas.
Lasīt vairāk...

Ja nepieciešama konkrēta naudas summa

Efektīvs rituāls naudas pievilkšanai "Naudas kārba" Lai veiktu rituālu, Tev ir nepieciešama metāla kārbiņa kvadrāta formā, kurā ieliksi 7 monētas.
Lasīt vairāk...
1 2 3 4 5 6