Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Noderīgi raksti

Numeroloģijas noslēpumi

Sapņo par veiksmi un naudu, taču nezini, kā to piesaistīt? Izmēģini numeroloģijā balstītas zināšanas – aprēķini savu dzīves skaitli un noskaidro, kādus paņēmienus un talismanus izmantot savā labā!
Lasīt vairāk...

Kaitējums vai noskaudums dzīvniekam

Negatīvu programmu var uzlikt ne tikai cilvēkam un viņa mājai, bet arī dzīvniekam. Ja saimniekam radušās aizdomas par to, ka viņa lopi vai mājas mīlulis kļuvis par skaudības vai kaitējuma objektu, jāveic pasākumi, lai atbrīvotos no maģiskās ietekmes.
Lasīt vairāk...

Ja ir kāda sāpe uz miesas

Ja ir kāda sāpe uz miesas, vajagot paņemt mazu akmentiņu...
Lasīt vairāk...

Kā aizsargāties pret negatīvu enerģētiku

Ir vairāki universāli, laika pārbaudi izturējuši paņēmieni aizsardzībai pret negatīvu iedarbību (pret enerģētisko vampīrismu, pret “ļauno aci”).
Lasīt vairāk...

Kas jāzina lai rituāls izdotos

Rituāli aizsardzībai, veiksmei, mīlestībai. Kas jāzina, lai viss izdotos? Konsultē astropsiholoģe Kristīne Dunska.
Lasīt vairāk...

Kādu labumu sniedz koks

Dziednieks un pirts lietu zinātājs Ziedonis Kārkliņš mudina vairāk vērsties pie dabas. Labi palīgi meklējami blakus - tie ir koki un krūmi, kuru enerģētika spēj gan dziedināt, gan harmonizēt, raksta portāls la.lv
Lasīt vairāk...

Mājas attīrīšana un aizsardzība pret negatīvo enerģiju

Savā mājā, dzīvoklī cilvēks pavada lielu laika sprīdi. Mājās cilvēks atpūšas, atgūst spēkus, attīrās no negatīvajām domām, enerģijām. Māja ir vieta, kur cilvēkam ir jājūtas aizsargātam no dzīves negācijām.
Lasīt vairāk...

Diegu un mezglu maģija

Visi cilvēki savā starpā ir saistīti ar neredzamiem smalkās enerģijas pavedieniem. Tās ir ģimenes saites, karmiskās saites. Un vēl mezgliņš atmiņai — no tās pašas sērijas. Kaut gan mezglus sien ne tikai atmiņai. Tie atspoguļo likteni, sakarus, neizbēgamību, parādību nepārtrauktību.
Lasīt vairāk...

Kā paaugstināt enerģētiku

Visiem patīk enerģiski un aktīvi cilvēki. Vienmēr būt tonusā, izskatīties jauniem un būt labā fiziskā formā – katra cilvēka sapnis. Priekš tā nepieciešams augsts enerģijas līmenis.
Lasīt vairāk...

Deviņas maģiskas veiksmes receptes

Iesaka psihologi un ekstrasensi.
Lasīt vairāk...
1 2 3 4