Viesu grāmata

Precīzas atbildes

Rated 5 out of 5
12 maijs, 2023

Solvitas pakalpojumus esmu izmantojusi vairākkārt!Vienmēr viss precīzi,korekti,ļoti laba komunikacija. Sāls novārdošana darbojās perfekti…Beidzot es sajutos kā normāls cilvēks. Taro izlikumi-precīzi,pat pārsteidzoši precīzi.

Paldies,Solvita!

Maruta
*

Tīri personīgas izjūtas par auras attīrīšanu

Rated 5 out of 5
1 maijs, 2023

Pirmajā seansā bija galvas reibonis, jutu, ka caur kauliem izskrien skudriņas. Otrā rīta bija tik viegli, ka lidot gribējās. Otra seansa laikā tik vieglumu izjutu. Jūtos simtreiz labāk. Tagad ar zinu, kam vairāk pievērst uzmanību, kurai ķermeņa daļai! Paldies par manis atjaunošanu, Solvit!

Ilona
*

Taro atbildes

Rated 5 out of 5
28 aprīlis, 2023

Liels paldies Solvitai. Vienmēr tik precīzi apraksta situācijas. Sniedz atbildes uz jautājumiem. Kad ir ļoti neskaidras situācijas vai šaubas dzīvē, kad vajadzīgs padoms no malas, pajautāju Solvitas skatījumu.

Sintija
*

Gada horoskops

Rated 5 out of 5
20 marts, 2023

Gada horoskopi vienmēr man palīdz sagatavoties sarežģītākām situācijām, plus vēl dod norādes kā man labāk vajadzētu rīkoties šādās situācijās. Citreiz ir saplānoti lielāki notikumi un vienmēr Solvita viņus ierauga tieši tajā mēnesī kurā man bija jau ieplānots (un viņa par to nevarēja vienkārši zināt).

Dažkārt es pasūtu gada horoskopu jūlijā darbam un attiecībām janvārī, sanāk, ka mēneši pārklājas, bet dažkārt lielākus notikumus viņa vienā un tajā pašā mēnesī apraksta abos horoskopos (un es nedomāju, ka viņa atcerētos ko viņa man aprakstīja pusgadu atpakaļ), par cik darbs un attiecības var ietekmēt viens otru tad dažkārt uzrādās abos horoskopos. Mani dažreiz fascinē to cik precīzi Solvita var aprakstīt situāciju.

Anita
*

Taro 3 mēnešu prognoze

Rated 5 out of 5
11 janvāris, 2023

Paldies Solvita par Taro 3 mēnešu prognozi, 100 procenti precīza prognoze. Tas viss palīdz saprast lietas, pieņemt pareizos lēmumus. Liels paldies par ieguldīto darbu!

Vita
*

Izklāsts - finansiālā situācija

Rated 5 out of 5
21 oktobris, 2022

Šis izklāsts man palīdzēja saprast, kas tieši notiek manās finansēs. Un motivē mani pamainīt kaut ko. Man vienmēr paticis, ka Solvita tieši un trāpīgi pasaka. Jau gadiem pierādījies, ka viņas izlikumi ir ļoti noderīgi un palīdz izprast situāciju no citas puses un palīdz saredzēt, to ko es pati nevēlos redzēt.

Agita
*

Atsauksme par Taro ievadkursu.

Rated 5 out of 5
6 oktobris, 2022

Piesakoties es biju domājusi, ka tā būs viena lekcija. Mani pārsteidza, ka pat bezmaksas kurss ir apjomīgs, pārdomāts un atbalstošs. Visvairāk gribētu izcelt vārdu- atbalsts, jo to es saņēmu brīdī, kad tehniski likās “nav lemts” uzsākt mācības un arī visā procesā. Uzdevumi bija interesanti, man patika tos pildīt, pētīt, analizēt. Šī kursa iziešanas noteikti palīdz saprast cik šobrīd esi gatavs Taro un cik esi gatavs sevi, savu laiku ieguldīt mācību procesā.

Santija
*

3 mēnešu prognozes

Rated 5 out of 5
6 oktobris, 2022

Paldies Solvita par 3 mēnešu prognozēm. Jā esmu tās pieteikusi bieži, nu jau būs apkārt gads. Varbūt jau pat vairāk. Cik esmu atklājusi, tās ir precīzas. Man tās palīdz paskatīties uz priekšu, kā man ies, kā dzīvot, saprast notikumus. Man tās patīk. Mēģināšu arī citas prognozes. Arī 3 mēnešu prognozi protams, paldies.

Inga
*

Atsauksmes līdz 2022. gadam

Rated 0 out of 5
2 janvāris, 2020

Liels Paldies par informāciju, ko sniedzāt man konsultācijās. Tās bija tik izsmeļošas un precīzas. Saliek visu pa plauktiņiem. Nedēļas prognozes piepildās precīzi.

Sandra
*

***

Rated 0 out of 5
1 janvāris, 2020

Grāmatu pasūtīju jau ziemā. Grāmata ļoti interesanta, daudz informācijas, kas pasniegta saprotamā, nesarežģītā valodā ar skaidriem piemēriem. Manuprāt ļoti vērtīga sevis izzināšanā, savas dzīves, kā ari dažādu situāciju analīzē. Ļoti noderīga tiem, kam šīs tēmas ir tuvas un ir vēlme strādāt ar sevi , uzlabot savu dzīvi. Paldies par doto iespēju iegūt grāmatu.

Maira
*

Atbilde no Burvība

!!! Taro un numeroloģijas grāmatu materiāli tagad ir pieejami tikai kursos. Šajā un citos komentāros pieminētās grāmatas pirms 2022 gada varēja iegādāties drukātā veidā! Ja kursos tiks izteikta vēlme visu materiālu iegādāties PDF formātā – to varēs saņemt pēc attiecīgā kursa beigšanas.