Viesu grāmata

5,0
Rated 5 out of 5
5 no 5 zvaigznītēm (pamatojoties uz 12 atsauksmēm)
5100%
40%
30%
20%
10%

Solvitas precīzās prognozes.

Rated 5 out of 5
20 septembris, 2023

Paldies Solvita par Taro 3mēnešu prognozi.Palīdz izprast situāciju,pieņemt lēmumus.liels paldies par ieguldīto darbu.

Laimdota
*

#no vēstules...

Rated 5 out of 5
28 jūlijs, 2023

… Vienmēr fascinē kā tu precīzi saredzi visu, viss atbilst, tikai situācija savādāk izspēlējas, bet tieši tā kā tu teici! …

A.
*

Taro un dzives padomi

Rated 5 out of 5
19 jūnijs, 2023

Loti precizi viss tiek izklastits. Jau vairakus gadus passutu Gada horoskopu. Loti noder padomiem un apskatit visu kad dzive kautkas isti neiet. Zinat ka rikoties.

Ojars
*

***

Rated 5 out of 5
7 jūnijs, 2023

Jau vairākus gadus griežos pēc padoma un vienmēr atbildes ir uz visiem 100.

Iveta
*

Precīzas atbildes

Rated 5 out of 5
12 maijs, 2023

Solvitas pakalpojumus esmu izmantojusi vairākkārt!Vienmēr viss precīzi,korekti,ļoti laba komunikacija. Sāls novārdošana darbojās perfekti…Beidzot es sajutos kā normāls cilvēks. Taro izlikumi-precīzi,pat pārsteidzoši precīzi.

Paldies,Solvita!

Maruta
*

Tīri personīgas izjūtas par auras attīrīšanu

Rated 5 out of 5
1 maijs, 2023

Pirmajā seansā bija galvas reibonis, jutu, ka caur kauliem izskrien skudriņas. Otrā rīta bija tik viegli, ka lidot gribējās. Otra seansa laikā tik vieglumu izjutu. Jūtos simtreiz labāk. Tagad ar zinu, kam vairāk pievērst uzmanību, kurai ķermeņa daļai! Paldies par manis atjaunošanu, Solvit!

Ilona
*

Taro atbildes

Rated 5 out of 5
28 aprīlis, 2023

Liels paldies Solvitai. Vienmēr tik precīzi apraksta situācijas. Sniedz atbildes uz jautājumiem. Kad ir ļoti neskaidras situācijas vai šaubas dzīvē, kad vajadzīgs padoms no malas, pajautāju Solvitas skatījumu.

Sintija
*

Gada horoskops

Rated 5 out of 5
20 marts, 2023

Gada horoskopi vienmēr man palīdz sagatavoties sarežģītākām situācijām, plus vēl dod norādes kā man labāk vajadzētu rīkoties šādās situācijās. Citreiz ir saplānoti lielāki notikumi un vienmēr Solvita viņus ierauga tieši tajā mēnesī kurā man bija jau ieplānots (un viņa par to nevarēja vienkārši zināt).

Dažkārt es pasūtu gada horoskopu jūlijā darbam un attiecībām janvārī, sanāk, ka mēneši pārklājas, bet dažkārt lielākus notikumus viņa vienā un tajā pašā mēnesī apraksta abos horoskopos (un es nedomāju, ka viņa atcerētos ko viņa man aprakstīja pusgadu atpakaļ), par cik darbs un attiecības var ietekmēt viens otru tad dažkārt uzrādās abos horoskopos. Mani dažreiz fascinē to cik precīzi Solvita var aprakstīt situāciju.

Anita
*

Taro 3 mēnešu prognoze

Rated 5 out of 5
11 janvāris, 2023

Paldies Solvita par Taro 3 mēnešu prognozi, 100 procenti precīza prognoze. Tas viss palīdz saprast lietas, pieņemt pareizos lēmumus. Liels paldies par ieguldīto darbu!

Vita
*

Izklāsts - finansiālā situācija

Rated 5 out of 5
21 oktobris, 2022

Šis izklāsts man palīdzēja saprast, kas tieši notiek manās finansēs. Un motivē mani pamainīt kaut ko. Man vienmēr paticis, ka Solvita tieši un trāpīgi pasaka. Jau gadiem pierādījies, ka viņas izlikumi ir ļoti noderīgi un palīdz izprast situāciju no citas puses un palīdz saredzēt, to ko es pati nevēlos redzēt.

Agita
*