Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Jauns mēness

Jauna mēness sākums. Mēness nav redzams. Nav ieteicamas fiziskās un garīgās slodzes. Šajā laikā, enerģija tiek samazināta līdz minimumam. Samazinās garīgā un fiziskā aktivitāte, motivācija strādāt. Jūs varat sajust enerģijas trūkumu, un tas prasīs vairāk laika miegam un atpūtai. Nevēlēšanās rīkoties, un tādējādi palielinās kavējumu skaits un atceltas tikšanās. Tumšajā mēness periodā, mēs jūtamies nedroši par savu nākotni, pārdzīvojam, nervozējam. Īpaši nervozē vīrieši. Mēs esam vairāk vērsti uz to iekšējo, nevis uz ārējo pasauli. Dzīves ritms šķitami palēninās. Pirmatskaņojumi, prezentācijas, sabiedriskie notikumi šajās dienās ir mazāk pamanāmi un tiem mazāka rezonanse sabiedrībā. Jaunā Mēness dienas nav piemērotas svarīgos jautājumos, sanāksmēm, parakstot līgumu. Mantas, šajā laikā pirktas, ātri zaudē pievilcību tavās acīs. Jeb kāda tehnika tumšās mēness dienās mēdz "izstrādāt jokus" un nopirkta mašīna var būt ar grūti diagnosticējamu vainu. Vislabāk Jauna Mēness dienu pavadīt mierīgi. Jūs varat plānot savu nākotni, nolikt svarīgus uzdevumus. Un Jauna Mēness dienas ir piemērots domāšanas vai dzīves veida pārvērtībām un izmaiņām. Atteikties no smēķēšanas, vai spert pirmo simbolisko soli pretī jaunai fiziskai formai vajadzētu tieši šajā dienā. Jauna Mēness iedarbība ir jūtama 2 dienas pirms un pēc paša Jaunā Mēness brīža.

Veselība. Jaunā Mēness laikā ir pazemināts visa organisma dzīvības tonuss, un tādēļ nogurums var būt kaitīgs. Tas ir īpaši svarīgi cilvēkiem, kas nodarbojas ar fizisko darbu un sportu. Slodzi ir jāsamazina. Vēl viena iezīme ir īslaicīga garīgā un psihiskā stāvokļa pasliktināšanās, jo īpaši cilvēkiem ar jūtīgu psihi. Daži no šiem cilvēkiem var nonākt depresijā, kas tiks izkliedēta, kad debesīs būs redzams plāns pusmēness sirpis. Jaunā Mēness laikā ir maksimālais zemes pievilkšanās spēks. Visas iekšējās augu sulas virzās uz saknēm, tāpēc nav vēlams vākt ārstniecības augus - no tiem būs maz labuma. Cilvēks arī izjūt šķidruma spiedienu, cieš cilvēki ar zemu asinsspiedienu, slimiem asinsvadiem. Jaunā Mēness dienas tādi cilvēki var pavadīt gultā. Viņiem ieguvums būs pastaiga svaigā gaisā, elpošanas vingrinājumi, savlaicīga sagatavošanās tumšā mēness periodam. Jaunā Mēnesī visi šķidrumi tiecas uz leju, palēninās ķīmiskie un fiziskie procesi. Samazinās atjaunošanās spējas, sliktāk dzīst brūces. Nav vēlamās zāļu un jebkuras ķīmijas ietekmes. Nevar Jauna Mēness dienās, kā arī pilnmēness dienās, veikt operācijas. Tās ir kritiskās dienas Lunarā mēnesī, kad jebkura nopietna iejaukšanās veselībā cilvēkam kaitē.

Skaistums. Nav ieteicamas kosmetiskās procedūras, matu griešana,ilgviļņu likšana, matu krāsošana. Jūs varat nopietni bojāt matu struktūru, ilgviļņi neturas, krāsoti mati iegūs nedabisku toni. Jaunā Mēnesī vajag dot sev atpūtu. Neapmeklējiet solāriju, neveiciet epilāciju utt. Tas attiecas arī uz fiziskām slodzēm. Tiem, kas vēlas zaudēt svaru: ieplānojiet atslodzes dienas. Uzsāka badošanās šajās dienās palīdz izvadīt toksīnus no organisma, kavē dažādu slimību rašanos. Ideāls laiks, lai atbrīvotos no kaitīgiem ieradumiem. Simbolisks uzdevums šajās dienās - veikt atjauninājumus šajā Mēness fāzē, kas ir dzīves, dabas un sievietes pievilcības pārvaldītāja (kopā ar Venēru). Ir svarīgi atmest sliktos ieradumus. Jauns Mēness - ir maģisks laiks, kad jūs varat sākt visu no jauna.

Māja, dārzs. Šis laika intervāls satāv no trim dienām: dienas pirms un pēc un faktiskā jauna mēness diena. Dienu pirms un dienu pēc jauna mēness, ir jēga veikt dārzeņu kultūru retināšanu, kaitēkļu un nezāļu iznīcināšanu, novākt sausos vai slimās lapas un zarus. Jauna mēness dienā augus ieteicams vispār netraucēt, lai neizjaugtu enerģētisko balansu. Pieļaujama tikai laistīšana un viegla augsnes uzirdināšana pēc laistīšanas, lai uzlabotu sakņu sistēmas elpošanu. Sulas nolaižas pie saknes. Nevar rušināt augsni, pārstādīt augus – tas var viegli sabojāt saknes. Nav ieteicams spēcīga laistīšana. Labāk vispār ir nestrādāt dārzā - augiem arī vajag atpūtu. Veiciet tikai pašu nepieciešamāko. Konservēšana, sastāvdaļu sagatavošana neizdodas. Dārzeņi un augļi satur maz sulu un cukuru, un labums no tiem būs mazs.