Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Dilstošs mēness

III fāze. Dilstoša mēness laiks, kad visa daba veic "izelpu", palēninās augšanas procesi. Sākt jaunus darbus Dilstošā Mēnesī - tas ir kā peldēt pret straumi. Visticamāk, jums būs nepieciešams vairāk laika un enerģijas, lai izpildītu savus plānus. Tādēļ šajās divās nedēļās uzsāktie darbi var ievilkties un tie ne vienmēr tiek novesti līdz galam. Jūs varat turpināt jau Augošā mēnesī iesāktos darbus, un pabeigt lietas. III fāze - laiks, kad jūs varat realizēt Augošā mēnesī iesāktās lietas, sabiedrības apspriešanai iesniegt savus projektus. Šajā ceturksnī priekšplānā iziet kontaktēšanās ar tuviem draugiem un partneriem. Uzdevums: izlietot uzkrāto spēku un enerģiju, emocijās dalīties ar citiem. Apmeklēt sabiedriskus pasākumus, nodarboties ar radošo darbību un atpūsties brīvā dabā. III fāze ilgst no Pilnmēness līdz brīdim, kad redzama puse (pa kreisi) no mēness diska.

IV fāze. IV fāze – atpūtas laiks, lietu pabeigšana, pieredzes pārdomāšana un analīze. Dažreiz pārņem vilšanās - tas ir signāls, ka kaut kas šajā mēnesī tika izdarīts ne tā kā vajadzēja. Šajā ceturksnī var saņemt jaunas garīgās zināšanas. IV fāze ilgst no brīža, kad redzama tieši puse (kreisā) no mēness diska.

Veselība. Dilstošā mēnesī efektīvi ir attīrīt ķermeni no toksīniem, sāļiem un kaitīgām vielām. Jāizņem no raciona pārtika, kas ir grūti sagremojama. Mēģiniet Dilstoša Mēness laikā nepārēsties, it īpaši lunārā mēneša beigās. Jāpalīdz ķermenim atbrīvoties no visa nevajadzīgā. Dilstošā Mēness laikā labāk savelkas iegriezumi, sadzīst brūces. Šajā laikā daudz veiksmīgāk norit ķirurģiskās operācijas. Jūs varat iet relaksējošās vannās, veikt relaksējošus vingrinājumus. Fiziskā slodze ir jāsamazina skatoties no mēness dilšanas pakāpes.

Skaistums. Dilstošā Mēness laikā efektīvi ir veikt ādas pīlingu, dziļo ādas attīrīšanu, noņemt vasaras raibumus, cīnīties ar celulītu, atbrīvoties no tulznām un raupjās ādas uz pēdām. Iedegums, saņemts šajā laikā, noturēsies ilgāk. Ausis caurdurt labāk dilstošā mēnesī (izņemot Auna zīmē).

Māja. Ģenerālo tīrīšanu un veļas mazgāšanu, mazgāt logus labāk ir Dilstošā mēnesī. Šajā laikā ir vieglāk atbrīvoties no netīrumiem, izņemt traipus, izbalināt veļu. Atdot drēbes ķīmiskajā tīrītavā vajag tikai šajā laikā. Labi ir rūpēties par apaviem, nolikt lietas sezonālai uzglabāšanai. Arī šajā periodā vajag gatavot krājumus ziemai, konservēt dārzeņus, vārīt ievārījumus (bet ne zīmēs - Vēzis, Skorpions un Zivis). Dažāda veida remonta un celtniecības darbus labāk veikt dilstošā mēnesī, tapetes neuzpūšas, flīzes klājas līdzenāk un t.t. Bet sākt būvniecību un kapitālo remontu nepieciešams Augoša Mēness laikā (savādāk ir risks celtniecībai ievilkties uz daudziem gadiem).

Dārzs. Sulas rit no kāta uz augu saknēm un sakņu sistēma kļūst neaizsargāta. Tāpēc, pārstādīt augus, izstādīt stādus nav ieteicams. Bet var stādīt sakņaugus, sēt sēklas. Dilstošā Mēnesī veiksmīgi apkaro kaitēkļus, nezāles, pļauj zāli. Veic atzarošanu un sēj mēslojumu. Palielina laistīšanu. Novāc ražu, kas paredzēta ilglaicīgai glabāšanai (izņemot ūdens dienās - mēness zīmēs- Vēzis, Skorpions un Zivis).