Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus
Taro mācību grāmata
Taro un Rūnu numeroloģija
Liktens kods
Laimīga māja
Taro Psiholoģiskais Portrets

Ezotēriskas grāmatas

Terminu ezotērika var attiecināt uz filozofiskiem, reliģiskiem tekstiem, traktātiem, jogu, astroloģiju, ājurvēdu, cigunu, fenšui, Baha ziedu terapiju, Reiki, rīkstniecību, šamanismu, akupunktūru, numeroloģiju, meditācijas tehnikām, dziedniecību un daudzām citām jomām. Ezotērika ir veids, kā izzināt sevi un saprast pasauli sev apkārt, tā ir lielisks instruments, lai atrastu savu ceļu.

Šodienas lietojumā jēdziens "ezotērika" ir zaudējis savu sākotnējo nozīmi kā slepenu, tikai izredzētajiem pieejamu zināšanu kopumu par pasauli un lietu kārtību tajā./Astrologs Ainars Andersons/

Ezotērika ir māksla atvērt savas sajūtas un spēju uztvert, būt draugos ar savu būtību un atcerēties, ka dzīvo arī fizisko dzīvi reālā pasaulē!

Manā izpratnē ezotērika ir zināšanu kopums, kurš ļauj mums izzināt sevi un pasauli. Zem vārda "ezotērika" ir apslēptas visas zināšanas, kuras ļauj iepazīt sevi un apkārtējo pasauli. Galvenais nav nosaukt kādu atsevišķu garīgās izaugsmes prakses veidu, bet gan to, ka tās visas ļauj izzināt sevi, savus tuvākos, dabu un likumsakarības, kā visas būtnes, vielas, parādības un priekšmeti mijiedarbojās savā starpā," rezumē astrologs, ezotēriķis, noslēpumu pētnieks un dziednieks Edijs Spāre.

Teksta avots: https://www.delfi.lv/orakuls/ezoterika-un-zinatne/47386507_noslepumaina-ezoterika-veids-ka-izzinat-sevi-un-saprast-pasauli.