Taro burvība
Atklāj Taro noslēpumus

Auras bioenerģētiskā attīrīšana

Bioenerģētiskā lauka bojājums izraisa dažādas veselības problēmas. Bet šo bojājumu lielā mērā izraisa mūsu emocionālais stāvoklis, neveselīgais dzīves veids, smagie darba apstākļi, nesakārtotā vide ap mums utt. Var teikt, ka apburtais loks - aura, apkārtne, veselība...Jo lauks sakārtotāks un aizsargātāks, jo vieglāk tikt ar dzīves uzdevumiem galā. Ne katrs spēj pats atbrīvoties no uzkrātā negatīva. Un ne vienmēr šis negatīvs ir paša radīts. Ir jāņem vērā reālie apstākļi un vide kurā cilvēks dzīvo, viņa nelabvēļi utt. Sarežģītās situācijas, stress un grūtības - tas viss atstāj pēdas aurā.

Auras attīrīšanas procesu cilvēks izjūt dažādi. Raksturīgākās izjūtas: galvenā no tām ir miers, gribas gulēt. Un tas ir ļoti labi, jo ir rādītājs, ka ar veselību viss ir kārtībā. Otrā izjūta - varat sajust savas problemātiskās vietas organismā, kur nepieciešama ārstēšana, izmeklējumi. Bloku noņemšana liek organismam aktīvi darboties, strādāt - bet, ja slimais orgāns vai vieta ķermenī to nespēj - tas auras attīrīšanas brīdī dos par sevi ziņu. Var tīrīt arī konkrēta orgāna auru - ja zināt, ka tur ir veselības problēma. Jebkura slimība rada ap orgānu negatīvu enerģētiku - to notīrot, tiek atvieglota ārstēšana.

Bioenerģētiskā lauka sakārtošanas darbs notiek ar foto un vaska sveci. Negatīvā enerģija tiek savākta, pārnesta uz sveci un sadedzināta. Auras tīrīšanas seansu parasti cilvēki izjūt, tāpēc notiek procesa kontrole tiešsaistē vai sarakstē seansa laikā un pēc tā.

Auras tīrīšanas seansam nepieciešama fotogrāfija, pilnā augumā, vēlams nesen uzņemta. Uz fotogrāfijas ir jābūt vienam, nedrīkst būt citi cilvēki vai dzīvnieki. Seansa laikā nav ieteicams lietot alkoholiskos dzērienus, nedrīkst vadīt auto. Nav vēlams būt darbā, vai strādāt mājās. Seansa brīdī ir jāatrod laiks mierīgai atpūtai.

Auras attīrošo seansu daudzums - pēc izvēles. Ieteicami - 3 seansi. Seansu starplaiki 1 - 3 dienas.

Viens auras attīrīšanas seanss: 20 €